PREDAJ, POZEMOK PRE RODINNÝ DOM 628 M2 TRNAVA, INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Trnava, Trnava, okres Trnava, Trnavský kraj [SK]

119 000 €

628.00 m² (189.49 €/m²)

Aktualizácia: 13.5.2026 13:26 Základné informácie

• ID: BYT1287935
  • Typ: Predaj
  • Druh: Pozemok pre rodinný dom
  • Cena: 119 000 €
  • Cena/m²: 189.49 €/m²
  • Plocha: 628.00 m²
  • Zastavané: neuvedené
  • Pozemok: 628.00 m²

Text inzerátu

Ponúkame na predaj pozemok, ktorý predstavuje zaujímavú príležitosť v jednej z najžiadanejších rozvojových častí Trnavy. Lokalita "Felbanka" ťaží z kombinácie dobrej dostupnosti do centra mesta a zároveň susedstva s oddychovou zónou Štrky. Pozemok sa nachádza v ďalšej etape za už realizovanou výstavbou z Cukrovej ul. Predstavuje výhodnú investičnú príležitosť alebo miesto pre vaše budúce bývanie. Hodnota pozemkov v tejto lokalite dlhodobo stúpa kvôli obmedzenej ponuke stavebných plôch v severnej časti Trnavy.
Technické a regulačné parametre:
Výmera: 628 m2 je veľkorysý rozmer na mestský pozemok, ktorý poskytuje dostatok súkromia aj priestor pre záhradu,
Šírka pozemku: 16 metrov je štandardná šírka, ktorá umožňuje pohodlné osadenie samostatne stojaceho rodinného domu pri dodržaní odstupových vzdialeností,
Index zastavanosti (35 %): možnosť zastavať plochu až 219,8 m2 je dostatočné aj pre priestranný bungalov alebo rozľahlý poschodový dom,
Podlažnosť: 2 nadzemné podlažia (vrátane podkrovia) umožňujú maximalizovať obytnú plochu pri zachovaní väčšej časti pozemku pre zeleň.
Územno-plánovacia informácia k dispozícii.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 706 204 alebo na ivanasalczerova@haloreality.sk. ID ponuky: TT-72965
Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).