Predaj pekného 1-izbového bytu,Ružinov

na vyžiadenie

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
1 izbový byt
Lokalita:
BA
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Plocha:
-
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

XEMAR (lukas.serafin@xemar.sk alebo 0903 426 309)  ponúkame  na predaj priestranný 1-izbový byt,výmera bytu je 54 m2.
Byt sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite. Za bytom sú uz len rodinné domy. V okolí do 4km sa nachádza LIDL, KAUFLAND, TESCO, AVION, IKEA, KLIENTSKE CENTRUM, FRESH MARKET, POŠTA a 2 LEKÁRNE, 3-5 min pešo 2 zastávky.Byt sa nachádza sa na zvýšenom prízemí s výťahomVýmera bytu je 54 m2. Pozostáva z dlhšej vstupnej chodby s dostatkom úložného priestoru, predsiene a samostanej kuchyne, izby a kúpelne (wc sa nachádza v kúpelni).Ide síce o 1 izb. byt ale rozlohou aj členením nejde o "štadard". Bezproblémové parkovanie pred a za budovou.V byte sú bezpečnostné dvere ADLO. Po dohodne možné v byte zanechať veľkú (2 ročnú) skriň, práčku (1 rok stará ešte v záruke) a mnohé iné veci.
Premýšľate nad predajom/prenájmom svojej nehnuteľnosti? Neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0903 426 309 alebo prostredníctvom e-mailu lukáš.serafin@xemar.sk, každý pracovný deň, víkend alebo sviatok do 21:00 hodiny.Viac nehnuteľností môžete nájsť na: www.xemar.sk
Možnost  zabezpečenia hypotekárneho úveru, prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami. 
 
 


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

Mgr. Milan Mlčal

M. Rázusa 22, 97401 Banská Bystrica

0915870350

monika.hlivova@xemar.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť