PREDAJ: Drevodom Liptovská Osada, Ružomberok

120 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
Rodinný dom
Lokalita:
Liptovská Osada, RK
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Plocha:
1 886.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

RE/MAX ponúka na predaj, dvojpodlažný drevodom na veľkom rovinatom pozemku o rozlohe 1886m2, v obci Liptovská Osada okres Ružomberok.
Pôvodná drevenica na kamenno betónových základoch bola v roku 2009 kompletne zrekonštruovaná.

Rekonštrukcia:
Nová strešná, plechová krytina Ruukki s tepelnou izoláciou strechy, zrekonštruované komíny. Obnovené a nové podlahy v kombinácii drevenej palubovky a dlažby. Vytvorenie troch kompletných kúpeľní, zrekonštruované krby a kachľová pec, plus elektrické kúrenie s novými el. rozvodmi...

Dispozícia:
1.NP: Vstupná veranda so skladom a kúpeľňou so sprchovým kútom, umývadlom a toaletou. Obývacia izba prepojená s kuchyňou, samostatná spálňa s vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom, umývadlom a toaletou. Prechod do podkrovia.
2.NP: Dve samostatné izby a kúpeľňa s vaňou, umývadlom a toaletou.

Vykurovanie je riešené dvomi krbmi s prieduchmi do podkrovia a elektrickými konvektormi.
Dom má tri samostatné prístupy, je pripojený na verejný vodovod, el. prípojka 230-400V, odpad je riešený žumpou s možnosťou pripojenia na obecnú kanalizáciu. Dom má vlastné poplašné zariadenie, prípojku na internet a SkyLink na dva TV.
V cene je kompletné zariadenie a vybavenie domu, vrátane bielej aj čiernej techniky.

Za domom na veľkom rovinatom pozemku, je hospodárska budova kde je garáž, dielňa a sklad dreva, dva altánky s posedením pri ohnisku a veľké, upravené športové ihrisko so samostatným prístupom.

Dom je vhodný na trvalé bývanie, rekreáciu, alebo ako privát na prenajímanie. Veľký pozemok s jednoduchým prístupom od hlavnej cesty, ponúka rôzne možnosti aj podnikateľského využitia.
Liptovská Osada je stredisková obec s kompletnou občianskou vybavenosťou a nachádza sa na hlavnom ťahu Banská Bystrica - Ružomberok. Zaujímavosťou obce je novovybudovaný športovo relaxačný park GOTHAL.

DOHODA MOŽNÁ A PRI RÝCHLOM JEDNANÍ VÝRAZNÁ ZĽAVA.


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Iná právnicka osoba

0907230460

jan.moskal@re-max.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť