Predaj BYT B1 - WOODSTONE REZIDENCIE, Vysoké Tatry

na vyžiadenie

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
neuvedené
Lokalita:
Vysoké Tatry, PP
Stav:
Neuvedené
Plocha:
230.75 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

WOODSTONE REZIDENCIE predstavujú úplne novú životnú úroveň bývania v prírode tatranských lesov vo vysokohorskom prostredí Vysokých Tatier s vynikajúcimi možnosťami pre šport, zábavu, relax a splní tak aj tie najprísnejšie parametre očakávaní. Príkladom je veľká zelená terasa obklopená krásou zelene, naprojektovaná ku každej rezidencii s výhľadom na Nízke Tatry. Príjemnú atmosféru dotvára aj miestny potok prechádzajúci priamo pod oknami rezidencií s vlastnou reguláciou výšky hladiny potoka.

Jedná sa o moderné 4. podlažné rezidenčné objekty s 2. vlastnými garážovými miestami v prízemnej časti rezidencie, prípadne vonkajšej parkovacej časti pod zelenými terasami a miestami na oddych priamo v areáli projektu.

V našom doposiaľ najväčšom projekte sa prírodnými materiálmi vôbec nešetrilo. Urobili sme komplet kamenný a drevený obklad celého exteriéru. Položili podlahy, obložili krby, kúpeľne, schodiská. Vyhotovili kuchynské linky do všetkých apartmánov a taktiež ostatné stolárske práce, samozrejme všetko namieru.


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

Lagin a spol. - realitná kancelária s.r.o.

JUDr. Barbora Sabó Sabó

Hlavná 8, 04001 Košice

0903463800

0556251248

laginreality@laginreality.sk


Zodpovedný maklér:

JUDr. Barbora Sabó

0903463800

barbora.sabo@laginreality.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť