Predaj - 3,5 izb.byt ,93 m2, pôv. stav, vyhr.parkovanie,Trnavské mýto

169 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
3.5 izbový byt
Lokalita:
Belehradská, Nové Mesto, BA
Stav:
Pôvodný stav
Plocha:
93.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3.5 izb. byt na rozhraní BA - NM a BA - SM. UP: 93m2 s balkónom + pivnica 5m2. Nachádza sa na 1. posch./ 5 v tehlovom dome. Je v udržiavanom, pôv. stave,čo umožňuje rekonštrukciu podľa svojich predstáv. Dispozícia bytu: vstup. hala,šatník, 3 izby, kuchyňa so špajzou, malá izba,ktorá sa dá využiť ako pracovňa alebo šatník, samost. kúpelňa, WC. Bytový dom má zrekoštruovaný výťah, strechu a fasádu.

!!! Veľká výhoda !!! - vyhradené parkovanie vo dvore len pre majiteľov bytov. Lokalita je príjemná ,tichá s výbornou obč. vybavenosťou, MHD do všetkých lokalít BA.

Možnosť kúpy aj na HU.

***BM Real Estate*** je realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete, zaoberajúca sa kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej kompletnou projekčnou, inžinierskou a stavebnou činnosťou. Ďalšou našou poskytovanou službou je pôdorysné usporiadanie a VIZUALIZÁCIA nehnuteľností. V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia, ktorá zahŕňa nasledovné služby a poplatky: - kompletný poradenský servis - kompletný právny servis - vypracovanie dokladov pre katastrálny úrad a banky - notárske poplatky - katastrálne správne poplatky - znalecké posudky - vizualizácie nehnuteľností od architekta - a iné ===PRACUJEME PROFESIONÁLNE A DISKRÉTNE===

Ostatné informácie a obhliadky :Vaisová Zuzana, 0907807707, on-line ponuka www.bmre.sk


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

BM Real Estate, s.r.o.

Mgr. Boris Križanovič

Gallayova 10, 84102 Bratislava

0911722242

02-52494816

krizanovic@bmrealestate.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť