Predaj 3-izb. byt, Pavlova Ves

12 375.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
3 izbový byt
Lokalita:
Pavlova Ves, LM
Stav:
Neuvedené
Plocha:
-
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Najnižšie podanie
12 375,00
Dobrovolná dražba
Áno

POPIS


Popis domu :
Bytový dom súp.č.5 stojí na pozemku KN par.č.946/2 v k.ú. Pavlova Ves v obci Pavlova Ves mimo centra obce v lokalite s tromi bytovými domami. Dom má podzemné podlažie a tri nadzemné podlažia . V podzemnom podlaží sú pivnice a spoločné priestory. V ostatných podlažiach sú byty. Dom je napojený na elektrickú energiu, verejný vodovod kanalizácia na žumpu . Prístupný je z betónového parkoviska pred domom. Dom je murovaný z tehly založený na betónových základoch . Zvislé nosné konštrukcie sú murované ,deliace konštrukcie tak isto murovanéé, stropy železobetónové . Schody kovové bez podstupníc. Strecha je rovná ,krytina z hydroizolačná fólia položená podľa vyjadrenia vlastníkov v roku 2012. Klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Úprava fasády je zo štrkodrvy do cementovej malty. Omietky spoločných priestorov vápenné hladké. Vstupné dvere sú kovové , ostatné dvere spoločných priestorov hladké. Okná drevené zdvojené a plastové. Podlahy spoločných priestorov betónové s poterom . Elektroinštalácia svetelná a motorická . V dome je rozvod studenej vody ,kanalizácie. Bytový dom je užívaný podľa potvrdenia obce od roku 1976.
Popis bytu :
Byt je umiestnený v prízemí bytového domu . Prístupný je zo schodišťa a chody Pozostáva z troch izieb , kuchyne, kúpeľne, WC , chodby a komory .K bytu patria aj dve pivnice umiestnené v podzemnom podlaží . Napojený je na elektrickú energiu, studenú vodu, kanalizáciu. Obvodové steny sú murované , deliace priečky a priečky jadra murované. Omietky sú vápenné hladké . V kuchyni sú omietky stropu zadýmené . Vnútorné obklady sú v kuchyni v kúpeľni s obloženou vaňou. Podlaha v izbách v kuchyni a chodbe PVC . V kúpeľni je keramická dlažba. V pivniciach cementový poter. Dvere hladké a zasklené . Okná sú plastové so žalúziami. Vykurovanie lokálne krbovými kachľami . Rozvod vody v pozinkovanom potrubí. V kúpeľni je vaňa , umývadlo . WC je samostatné . V kuchyni je sporák na propan-butan , kuchynská linka z materiálu na báze dreva ,drezové umývadlo nerezové.
S vlastníctvom bytu je spojené aj spoluvlastníctvo spoločných častí a spoločných zariadení domu a príslušenstva. Spoločnými časťami sú - základy, strecha, vchody , chodby, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie, zvislé nosné konštrukcie, schodiská, obvodové múry, priečelie. Spoločnými zariadeniami sú - STA, bleskozvody, vodovodné, kanalizačné, elektrické, telefónne prípojky. Spoluvlastnícky podiel na spoločných častiach a spoločných zariadeniach predstavuje 8170/48968 .


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Sprostredkovateľ

Platiť sa oplatí, s.r.o.

Pavel Sirota

Košická 56, Bratislava, 82108 Bratislava

0911833869

sirota@platitsaoplati.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť