PREDAJ 3-IZB. BYT, LUČENEC
Lučenec, okres Lučenec, Banskobystrický kraj [SK]
115 000 €
80.00 m² (1 437.50 €/m²)
Aktualizácia: 20.5.2026 18:58 Základné informácie
- ID: BYT1287641
- Typ: Predaj
- Druh: 3 izbový byt
- Cena: 115 000 €
- Cena/m²: 1 437.50 €/m²
- Plocha: 80.00 m²
Text inzerátu
XEMAR (vlastimil. borák@xemar.sk alebo 0918 434 115) Ponúkame na predaj PRÍJEMNÝ a veľmi DOBRE DIZPOZIČNE riešený 3 - izbový byt Lučeneckého typu , v lokalite Rúbanisko II . Na 6 poschodí z 12, v zateplenej bytovke. Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou ,podlahy, dlažby, nová kúpeľňa , sprchový kút, vaňa, kuchynská linka, interiérové dvere , bezpečnostné vchodové dvere, plastové okná. Vchod má výťah a k bytu prináleží pivnica a špajza.Výmera bytu : 80m2Orientácia: Východ - juhBalkón s uzatvoreným úložným priestorom Súčasťou bytu je aj čiastočné zariadenie v četne spotrebičov plus káblová televízia a internet.Lokalita: Rúbanisko II .Kompletná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti: PoliklinikaPoštaObchody a reštaurácieMHD, školy a škôlky Tešíme sa na Vás na obhliadke, kde Vám ukážeme všetky výhody tohto bytu. Rezervujte si obhliadku: tel. kontakt : 0918 434 115e-mail : vlastimil.borak@xemar.sk
Mapa lokality s ponúkanou nehnuteľnosťou (vyznačená poloha môže byť orientačná)
Kontakt na inzerenta Všetky naše inzeráty
XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.
Realitná kancelária
M. Rázusa 22, 97401 Banská Bystrica
0915870350
monika.hlivova@xemar.sk
Realitná kancelária
M. Rázusa 22, 97401 Banská Bystrica
0915870350
monika.hlivova@xemar.sk
(všetky top reality) TOP reality