Predaj 2-izb. bytu, 43,87 m2 + pivnica 1,83m2, časť Nové Mesto, ul. Vajnorská

109 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
2 izbový byt
Lokalita:
Vajnorská, Nové Mesto, BA
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Plocha:
46.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Ponúkame na predaj 2-izbový byt, ktorý bol vytvorený dispozičnou zmenou z pôvodne 1-izbového bytu, ktorý bol okrem iného zväčšený o loggiu. Tehlový bytový dom „Nová doba“ , ktorý bol kolaudovaný v roku 1939, sa toho času zatepľuje a tiež prebieha rekonštrukcia domu. Byt je príjemne presvetlený a orientovaný do uzatvoreného tichého dvora s množstvom zelene.

Lokalita:
Nehnuteľnosť sa nachádza na Vajnorskej ulici, v Bratislave III, v mestskej časti Nové Mesto, kde je bývanie s dobrou dostupnosťou a infraštruktúrou na všetky smery, s kompletnou občianskou vybavenosťou, MHD, banky, školy, škôlky, notár, poliklinika, v pešej dostupnosti nákupné centrum POLUS, v okolí bytového domu je množstvo zelene, plaváreň, jazero Kuchajda a veľa možností na trávenie voľného času.

Popis nehnuteľnosti:
Byt sa nachádza na 4p./4p. bez výťahu, má výmeru 43,87 m2 + pivnica o výmere 1,83 m2, parkovanie je bezproblémové v okolí bytového domu. Dispozícia bytu je nasledovná: vo vstupnej chodbe sa po ľavej strane nachádza kúpeľňa s rohovou vaňou a kuchynský kút, ktorý je umiestnený v časti chodby a v priestore, kde sa nachádzala pôvodne loggia, pokračuje sa ďalej do obytnej časti a tam po ľavej strane sa nachádza izba a samostatné WC (s oknom), priamo sa vstupuje do obývacej izby (výmera 22,25m2), kde sa pod plávajúcou podlahou nachádzajú pôvodné drevené parkety. Kúpou bytu nadobúda nový vlastník aj spoluvlastnícke podiely k pozemkom a k štyrom nebytovým priestorom nachádzajúcim sa v bytovom dome.

Interiér bytu bol postupne čiastočne rekonštruovaný, plávajúce podlahy, dlažba, plastové okná s vonkajšími roletami, príprava na osadenie klimatizácie v izbách bez nutnosti zásahu do fasády domu, rekonštrukcia kúpeľne, WC, kuchynská linka s kombinovaným sporákom, vstupné vchodové dvere sú bezpečnostné; vstup do bytového domu je cez elektrického vrátnika; pevná linka, internet a KTV; mesačné náklady sú 146 EUR/mes. + elektrika.

Cena bytu je 109 000 EUR, sprostredkovateľskú províziu pre RK kupujúci NEPLATÍ !!! Na obhliadke Vám radi predstavíme tento byt, kontakt: Monika Szőcsová, mobil: 0908 23 23 23, e-mail: info@living-real.sk.

Fotografie a text inzerátu sú vlastníctvom LIVING REAL, s.r.o.


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

LIVING REAL, s.r.o.

Monika Szőcsová Szőcsová

Jantárová 28, 85110 Bratislava

0908232323

+421907123123

info@living-real.sk


Zodpovedný maklér:

Monika SZŐCSOVÁ

0908232323

info@living-real.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť