Ponúkame Vám na predaj 3-izbový apartmán v tichej lokalite vo Veľkej Lomnici

99 900.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
3 izbový byt
Lokalita:
Veľká Lomnica, KK
Stav:
Neuvedené
Plocha:
60.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Ponúkame Vám na predaj 3 IZBOVÝ APARTMÁN v tichej lokalite vo Veľkej Lomnici v luxusnom prostredí TATRAGOLF MOUNTAIN RESORT

Apartmán má rozlohu 60 m2 a nachádza sa na najvyššom poschodí trojpodlažného bytového komplexu. Apartmán má 2x balkón aj s výhľadom na Vysoké Tatry a predáva sa kompletne zariadený. Kvalitné materiály dodávajú apartmánu nadštandardný a pekný vzhľad. Pred bytovým domom sa nachádza dostatočné množstvo parkovacích miest. Priamo v rezorte je reštaurácia a kaviareň.

Veľká Lomnica leží pri cestnej komunikácii smer Poprad – Kežmarok a smer Veľká Lomnica – Tatranská Lomnica. Obec má dobré dopravné spojenie – autobusové aj železničné. Vo Veľkej Lomnici je dobrá občianska vybavenosť: reštauračné a ubytovacie služby, základná a materská škola, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, nákupné centrum, kultúrny dom.

V blízkosti obce sa nachádza golfový rezort Black Stork, neďaleko termálne kúpaliská Aquacity Poprad a Thermal Park Vrbov a významné turistické a lyžiarske centrum Tatranská Lomnica.

Cena: 99 900,- €

Konkrétnu ponuku a mnohé ďalšie nájdete na našej stránke: http://realityjurecky.sk/

Všetky ďalšie informácie Vám veľmi radi podáme osobne alebo telefonicky na čísle: Daniel Jurecký - 0905 602 097, resp. e-mailom: danieljurecky@gmail.com.


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Sprostredkovateľ

Jurecký s. r. o.

Daniel Jurecký

Konštantínova č. 6, 08001 Prešov

0905602097

realityvpresove@gmail.com


Zodpovedný maklér:

Daniel Jurecký

0905602097

danieljurecky@gmail.com

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť