PBS - VEĽKÝ 3.-izb. byt s lodžiou, výmera 76m2, Jaslovské Bohunice

72 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
3 izbový byt
Lokalita:
Trnava, TT
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Plocha:
76.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia len na www.pbservices.sk...

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci sa v zateplenom panelovom bytovom dome na 3/4 poschodí v obci Jaslovské Bohunice. Byt je o výmere 75m2 + 5,7 m2 pivnica. V byte je nová elektroinštalácia, nové vodovodne a kanalizačné potrubie, nové radiátory a potrubie, plastové okná zo sieťkami a žaluziami, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi. V byte je zavedený optický internet a káblová televízia ktorá je zdarma. Na chodbe a v spálni je rolldoor skriňa. WC je samostatné s prípravou na bidet. V kúpelke sa nachádza sprchový kút, vaňa, umývadlo obložené obkladom, murovaná skrinka. V obývacej miestnosti je znížený strop. Kuchynská linka je vyrobená na mieru zo vstavanými spotrebičmi (elektrická teplovzdušná rúra, sklokeramická varná doska), digestorom,barovým pultom a vstupom na balkón. Vykurovanie bytu je centrálne teplovodom z elektrárne. Na radiátoroch sú merače tepla. Mesačné náklady na bývanie sú cca 110€ na trojčlennú rodinu. Pred bytovým domom je detské ihrisko. Obec Jaslovské Bohunice disponuje vinikajúcou občianskou vybavenosťou.V obci sa nachádza základná škola priamo na sídlisku,zdravotné stredisko,lekáreň,zubná ambulancia, Kaderníctvo, Kozmetika, Potraviny - Všetko priamo na sídlisku. Škôlka cca 300 m od sídliska.V prípade záujmu volajte 0911 164 174.

Výhody

- kompletná rekonštrukcia
- nízke mesačná náklady
- priestranný byt

3 Dôvody prečo si vybrať práve Nás:

- 100% garancia vrátenia rezervačnej zálohy, v prípade ak Vám nebude poskytnutý HÚ,
- právny dohľad nad celým obchodom firemným právnikom,
- úhrada správnych poplatkov a poplatku za znalecký posudok v prípade ak HÚ budete riešiť prostredníctvom našej kancelárie

Byt je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. Naša spoločnosť je od decembra r. 2010 na základe rozhodnutia Národnej banky Slovenska nezávislým finančným agentom a oficiálne spôsobilou osobou na sprostredkovávanie hypotekárnych úverov !! U nás Vám zabezpečíme hypotekárny úver s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu !! FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

Public & Business Services, s.r.o

Ing. Letovanec Letovanec

Hlavná 29 /Svatého pasáž - Trnava/, 91701 Trnava

0908020220

office@pbservices.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť