PBS - Veľký 1.-izb. byt s 2 x balkónom, 49 m2, Botanická ulica

61 500.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
1 izbový byt
Lokalita:
Botanická, Trnava, TT
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Plocha:
49.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia len na www.pbservices.sk...

Ponúkame Vám na predaj veľký 1.-izbový byt s 2 x balkónom nachádzajúci sa vo výbornej lokalite na sidlisku Prednádražie - Botanická ulica. Byt je situovaný na 4p./12p. byt. domu s dvoma výťahmi. Obytná plocha bytu je 42 m2 + 2 x plocha balkóna, celkovo asi 49 m2. Dispozícia bytu: vstupná predieň, priestranná obývacia izba s balkónom, kúpelňa so sprchovým kútom, wc a spálňa s druhým balkónom. Byt sa dá jednoducho prerobiť na 2.-izbový. Byt je po kompletnej rekonštrukcii - plastové okná, nová kuchynská linka, murované jadro so sprchovým kútom, nová elektroinštalácia, atď. Byt sa predáva kompletne zariadený ako je na fotografiách. V prípade záujmu volajte 0911 164 174.

Výhody

- kompletná rekonštrukcia
- výmera bytu
- 2 x balkón
- ideálne poschodie

3 Dôvody prečo si vybrať práve Nás:

- 100% garancia vrátenia rezervačnej zálohy, v prípade ak Vám nebude poskytnutý HÚ,
- právny dohľad nad celým obchodom firemným právnikom,
- úhrada správnych poplatkov a poplatku za znalecký posudok v prípade ak HÚ budete riešiť prostredníctvom našej kancelárie

Byt je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. Naša spoločnosť je od decembra r. 2010 na základe rozhodnutia Národnej banky Slovenska nezávislým finančným agentom a oficiálne spôsobilou osobou na sprostredkovávanie hypotekárnych úverov !! U nás Vám zabezpečíme hypotekárny úver s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu !! FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

Public & Business Services, s.r.o

Ing. Letovanec Letovanec

Hlavná 29 /Svatého pasáž - Trnava/, 91701 Trnava

0908020220

office@pbservices.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť