PBS - TEHLOVÝ 1.-izb. byt po rekonštrukcii, Kollárova ul.

39 500.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
1 izbový byt
Lokalita:
Kollárova, Trnava, TT
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Plocha:
30.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

..Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk...

Ponúkame Vám na predaj TEHLOVÝ 1 izbový byt vo výbornej lokalite na ul. Kollárova v tesnej blízkosti centra mesta a žel. staice s obytnou plochou o výmere 30 m2. Byt sa nachádza na druhom poschodí obytného domu. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, priechodnej kuchyne, kúpelne so sprchovým kútom + WC a priestrannej izby. K bytu prislúcha pivnica. V prípade záujmu sa byt predáva aj so zariadením. Nad bytom je povala, ktorá sa dá odkúpiť a byt by sa dal následne rozšíriť na mezonetový. Byt je po rekonštrukcii: má plastové okná, vlastné plynové kúrenie prostredníctvom prietokového ohrievača, vstavanú skriňu. Na byte je chladnička, mikrovlnka aj kombi sporák, v kúpeľni práčka, prerobená podlaha. Nachádza sa vo výbornej lokalite v širšom centre mesta. V prípade záujmu volajte - 0911 164 174 !!!

Výhody:

- výborná lokalita
- tehlový bytový dom
- pri žel. stanici a centre mesta
- CENA

3 Dôvody prečo si vybrať práve Nás:

- 100% garancia vrátenia rezervačnej zálohy, v prípade ak Vám nebude poskytnutý HÚ,
- právny dohľad nad celým obchodom firemným právnikom,
- úhrada správnych poplatkov a poplatku za znalecký posudok v prípade ak HÚ budete riešiť prostredníctvom našej kancelárie

Byt je možné zadovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. Naša spoločnosť je od decembra r. 2010 na základe rozhodnutia Národnej banky Slovenska nezávislým finančným agentom a oficiálne spôsobilou osobou na sprostredkovávanie hypotekárnych úverov !! U nás Vám zabezpečíme hypotekárny úver s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu !! FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie RK. V cene je samozrejme u nás kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka!


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

Public & Business Services, s.r.o

Ing. Letovanec Letovanec

Hlavná 29 /Svatého pasáž - Trnava/, 91701 Trnava

0908020220

office@pbservices.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť