PBS - Pekný 2.-izb. byt bez balkóna, 55 m2, Smolenice

37 500.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
2 izbový byt
Lokalita:
Smolenice, TT
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Plocha:
55.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia len na www.pbservices.sk...

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt na ulici Štúrova v obci Smolenice. Byt je o výmere 55 m2 a nachádza sa na 3p./3 poschodí zatepleného bytového domu bez výťahu. Byt nie je rožný. Bytový dom prešiel rekonštrukciou pričom bola zateplená a zaizolovaná strecha. Byt je v zachovalom pôvodnom stave s plastovými oknami. Kúrenie je samostatné zabezpečené plynový kotlom, ktorý bol menený v roku 2008. Teplota je ovládaná priestorovým termostatom. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby ktorá je priestranná, 2 samostatných nepriechodných izieb a samostatnej kuchyne. WC a kúpelka s vaňou je spojené. Nachádza sa tam aj plynový kotol .K bytu prislúcha pivnica + odkladací box. Bytový dom sa nachádza mimo hlavnej cesty, parkovanie je bezproblémové. Obec disponuje vynikajúcou občianskou vybavenosťou, dobrým napojením z Trnavou /autobusová,vlaková/. V prípade záujmu volajte 0911 164 174.

Výhody :

- CENA
- možnosť rekonštrukcie podľa svojich predstáv
- lokalita

3 Dôvody prečo si vybrať práve Nás:

- 100% garancia vrátenia rezervačnej zálohy, v prípade ak Vám nebude poskytnutý HÚ,
- právny dohľad nad celým obchodom firemným právnikom,
- úhrada správnych poplatkov a poplatku za znalecký posudok v prípade ak HÚ budete riešiť prostredníctvom našej kancelárie

Byt je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. Naša spoločnosť je od decembra r. 2010 na základe rozhodnutia Národnej banky Slovenska nezávislým finančným agentom a oficiálne spôsobilou osobou na sprostredkovávanie hypotekárnych úverov !! U nás Vám zabezpečíme hypotekárny úver s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu !! FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

Public & Business Services, s.r.o

Ing. Letovanec Letovanec

Hlavná 29 /Svatého pasáž - Trnava/, 91701 Trnava

0908020220

office@pbservices.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť