PBS - NOVOSTAVBA 1.-izb. byt s BALKÓNOM, Šelpice

45 500.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
1 izbový byt
Lokalita:
Šelpice, TT
Stav:
Novostavba
Plocha:
35.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

..Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk...

Ponúkame Vám na predaj NOVOSTAVBU 1 izbový byt v osobnom vlastníctve s balkónom v obci Šelpice. Byt sa nachádza na 3p./3 poschodí 3 ročnej tehlovej novostavby zatepleného bytového domu. Pred bytovým domom je vlastné parkovacie miesto. Bytový dom sa nachádza v tichej bočnej ulici. Výmera bytu je 35m2, má samostatné elektrické kúrenie a ohrev vody. Bojler sa nachádza mimo bytu v kumbále na poschodí. Byt má bezpečnostné dvere, murované jadro, plastové okná, zasklenný balkón, plávajúce podlahy, nové zárubne a dvere. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpelky so sprchovým kútom a wc, priestrannou kuchynou so vstupom na balkón a jedálenským stolom a samostatná izba s ROLLDOOR skriňou. V kuchynskej linke je zabudovaná práčka. Byt nemá zavedený plyn. Mesačné náklady sú cca 50€. K bytu prislúcha aj spoločná kočikáreň na prízemí bytového domu. Byt sa predáva zariadený. V blízkosti domu je základná a materská škola, potraviny, detské ihrisko, autobusová zastávka. V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!!

Výhody :

- novostavba
- nízke mesačné náklady
- byt s balkónom

3 Dôvody prečo si vybrať práve Nás:

- 100% garancia vrátenia rezervačnej zálohy, v prípade ak Vám nebude poskytnutý HÚ,
- právny dohľad nad celým obchodom firemným právnikom,
- úhrada správnych poplatkov a poplatku za znalecký posudok v prípade ak HÚ budete riešiť prostredníctvom našej kancelárie

Byt je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. Naša spoločnosť je od decembra r. 2010 na základe rozhodnutia Národnej banky Slovenska nezávislým finančným agentom a oficiálne spôsobilou osobou na sprostredkovávanie hypotekárnych úverov !! U nás Vám zabezpečíme hypotekárny úver s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu !! FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

Public & Business Services, s.r.o

Ing. Letovanec Letovanec

Hlavná 29 /Svatého pasáž - Trnava/, 91701 Trnava

0908020220

office@pbservices.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

Mail:
Meno:
Email:
Telefón:
Správa:

Zrušiť