PBS - Novostavba 1.-izb. byt s balkónom, Hrubá Borša

52 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
1 izbový byt
Lokalita:
Hrubá Borša, SC
Stav:
Novostavba
Plocha:
46.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

..Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk...

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame veľký 1 izbový byt s balkónom v 3 ročnej tehlovej novostavbe v tichej lokalite v obci Hrubá Borša. Byt sa nachádza na 1/4 poschodí. Obytná plocha bytu je 40 m2 + 5,6 m2 balkón. K bytu prislúcha aj parkovacie miesto. Byt je dispozične veľmi dobre riešený. Kúpeľka s murovaným sprchovým kútom je spojená s wc GEBERIT. V byte je nová kuchynská linka. Balkón je z kuchyne. Izba je predelená na spaciu časť a obývacia časť je spojená s kuchyňou. V byte je plávajúca podlaha, na chodbe, v kuchyni a kupelne je dlažba, bezpečnostné protipožiarne dvere. Vykurovanie je zabezpečené elektrickým podlahovým kúrením. V blízkosti sa nachádza golfové ihrisko, obec disponuje dobrou občianskou vybavenostou. V prípade záujmu volajte - 0911 164 174 !!!

Výhody:

- výborná lokalita
- balkón
- novostavba
- SUPER CENA

3 Dôvody prečo si vybrať práve Nás:

- 100% garancia vrátenia rezervačnej zálohy, v prípade ak Vám nebude poskytnutý HÚ,
- právny dohľad nad celým obchodom firemným právnikom,
- úhrada správnych poplatkov a poplatku za znalecký posudok v prípade ak HÚ budete riešiť prostredníctvom našej kancelárie

Byt je možné zadovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. Naša spoločnosť je od decembra r. 2010 na základe rozhodnutia Národnej banky Slovenska nezávislým finančným agentom a oficiálne spôsobilou osobou na sprostredkovávanie hypotekárnych úverov !! U nás Vám zabezpečíme hypotekárny úver s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu !! FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie RK. V cene je samozrejme u nás kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka!


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

Public & Business Services, s.r.o

Ing. Letovanec Letovanec

Hlavná 29 /Svatého pasáž - Trnava/, 91701 Trnava

0908020220

office@pbservices.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť