PBS - LUXUSNÝ 5.-izb. byt o výmere 110 m2 na Sladovnícckej ulici

116 500.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
5 izbový byt
Lokalita:
Sladovnícka, Trnava, TT
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Plocha:
110.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk...

Ponúkame Vám na predaj priestranný 5 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na ulici Sladovnícka v Trnave. Byt sa nachádza na 1/2 poschodí. Byt je o výmere 110 m2.
Byt sa nachádza v malej tehlovej bytovke so spoločným dvorom a záhradou (spolu 3 byty). Vchod z ulice do spoločnej krytej brány , kde má každý z bytov svoj samostatný vchod. Byt má vlastné vstupné schodisko. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej priestrannej chodby pri ktorej je menšia spálňa, so vstavanými skriňami po oboch stranách. Ďalej sa prechádza do chodbičky, ktorá vedie pozdĺž celého bytu. Po stranách sa nachádzajú ďalšie 3 samostatné nepriechodné izby a kúpeľňa so sprchovým kútom spojená s toaletou. Okná orientované do ulice sú odhlučnené. Chodbička ústi do veľkej obývačky spojenej s jedálňou a kuchynským kútom, plne vybaveným vstavanými elektrospotrebičmi. Z kuchyne je vstup na balkón orientovaný do spoločnej záhradky. Všetky izby sú klimatizované. Bytu prislúcha kotol pre samostatné kúrenie a ohrev vody. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Plastové okná, nové podlahy, dvere a zárubne, nová sanita, nové rozvody vody, odpadu a elektriky, klimatizácia. Významným plusom bytu je dvor so záhradou, ktorú je možné využívať celoročne a slúži len pre obyvateľov bytového domu. V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!!

Výhody :

- širšie centrum mesta
- kompletne rekonštruovaný byt
- vlastné kúrenie

Byt je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. Naša spoločnosť je od decembra r. 2010 na základe rozhodnutia Národnej banky Slovenska nezávislým finančným agentom a oficiálne spôsobilou osobou na sprostredkovávanie hypotekárnych úverov !! U nás Vám zabezpečíme hypotekárny úver s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu !! FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

Public & Business Services, s.r.o

Ing. Letovanec Letovanec

Hlavná 29 /Svatého pasáž - Trnava/, 91701 Trnava

0908020220

office@pbservices.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť