Nové 2 - 3 izb. byty obec Hviezdoslavov, projekt Hviezdne bývanie.

54 400.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
2 izbový byt
Lokalita:
Hviezdna, Hviezdoslavov, DS
Stav:
Novostavba
Plocha:
41.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Ponúkame na predaj 2 a 3 - izbové byty v novostavbách bytových domov rezidenčného projektu Hviezdne bývanie v obci Hviezdoslavov vzdialenej len 17 km od Bratislavy.

Pokoj i krásu vidieckeho života, pár kilometrov od hlavného mesta. Toto prináša projekt Hviezdne bývanie, ktorého výstavba sa začala v marci 2012 v obci Hviezdoslavov. Ide o finančne dostupnú alternatívu k radovej zástavbe, pri zachovaní vysokého štandardu bývania i súkromia v jednom. Voľné byty sú uvedené na stránke: http://hviezdne-byvanie.sk/

Orientácia JV – SZ. Pred každou budovou sú verejné parkovacie miesta vyčíslené na počet bytov. Bytové domy sú murované z tehál a zateplené modernými zateplovacími systémami. Certifikát energetickej hospodárnosti bytového domu: „B“. Byty sú v štandardnom prevedení: plastové okná, parapety, plávajúce podlahy, vstupné protipožiarne dvere, interiérové dvere so zárubňami, omietky, maľovka, dlažby, obklady, sanita: umývadlo a vaňa s pákovou batériou, WC- závesná misa, mimo kuchynskej linky. Každý byt má buď balkón, loggiu, predzáhradku alebo terasu, ako aj vlastný vykurovací zdroj (plynový kondenzačný kotol na vykurovanie a ohrev teplej vody značky Immergas VICTRIX 26).

2 a 3 podlažná bytová zástavba v modernom štýle ponúka kvalitné a príjemné bývanie v štýle vidieka s budúcou občianskou vybavenosťou. V nebytových priestoroch plánuje investor dať priestor poskytovateľom služieb, ktoré zvýšia štandard bývania v tomto komplexe. Nemala by tu chýbať reštaurácia, obchod s potravinami a pod.

Dostupnosť denných a pracovných aktivít je zabezpečená aj komfortným železničným dopravcom REGIOJET s trasou Bratislava – Dunajská Streda – Komárno. Vlaková stanica Kvetoslavov sa nachádza neďaleko bytových domov v dosahu pešou chôdzou cca 700 m. Do Bratislavy na hlavnú stanicu je to cca 30 min.

Pre obhliadky a rezervácie kontaktujte zástupcu spoločnosti: 0918/555 033.
Viac info: http://hviezdne-byvanie.sk/ ,
Info o obci a regióne: http://hviezdoslavov.sk/


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Sprostredkovateľ

Hviezdne bývanie s.r.o.

Milan Matejička

Bratislavská 716, 90046 Most pri Bratislave

0918555033

421918555033

matejicka@hviezdne-byvanie.sk


Zodpovedný maklér:

Milan Matejička

421918555033

matejicka@hviezdne-byvanie.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť