Nízkoenergetický rodinný dom v Ľubeli na predaj

135 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
Rodinný dom
Lokalita:
Ľubeľa, LM
Stav:
Pôvodný stav
Plocha:
331.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii Vám ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v radovej zástavbe v Ľubeli.
Dom v súkromnom vlastníctve s celkovou výmerou pozemku 331 m2 bol skolaudovaný v roku 2016 a má energetický certifikát. Stavba je  dvojpodlažná, postavená z betónu, vnútri s tehlovými priečkami a sádrokartonovými podhľadmi. Vstup do nej je z dvoch strán – spredu  do domu  a zozadu cez záhradný altánok. Okná sú plastové -  sedemkomorové trojsklá, strešná krytina - Bramac. Oplotenie rieši betónový múr. Orientácia východ-západ.
V rodinnom dome sú rozvody pre centrálny vysávač, vykurovanie je zabezpečené pecou na peletky, umiestnenej v obývacej izbe na prízemí a  ako alternatíva slúži elektrokotol. K domu je privedená pevná linka,  slaboprúdová kabeláž so zásuvkami pre internet a satelitné TV.
Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, sociálne zariadenia, obslužná technická miestnosť s elektrickým kotlom, komora a  priestranná kuchyňa spojená s obývacou izbou. Z nej je východ na terasu a do záhrady. Na záhrade je inštalovaný bazén, ktorý je tiež predmetom predaja a krásny altánok s pevnou drevenou konštrukciou a dlažbovou podlahou.
Druhé podlažie obsahuje tri priestranné slnečné izby – spálňu, detskú izbu a pracovňu a ďalej kúpeľňu s WC a odkladaciu miestnosť. Z tohto podlažia vedú skryté schody do podkrovia.
Táto nehnuteľnosť si nevyžaduje vysoké náklady na svoju  prevádzku a je ideálnym miestom na život pre rodinu s deťmi. Jeho umiestnenie v tichej oblasti, ale so všetkou potrebnou občianskou vybavenosťou je jednou zo záruk výbornej investície na Liptove.


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

RealityAlpia, s.r.o.

Ing. Michal Potaš

A. Kmeťa 24, 03601 Martin

0915445670

realityalpia@realityalpia.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť