Na predaj rodinný dom / penzión v obci Šuňava

135 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
Rodinný dom
Lokalita:
Šuňava, PP
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Plocha:
400.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Ponúkame na predaj zateplený rodinný dom s možnosťou využitia ako penzión v obci Šuňava. Postavený je z kameňa a  tehly. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2006.
Má 2 podlažia, kde sa nachádzajú 3 apartmány. Na 2 podlaží sú dva  rovnaké apartmány, každý má 2 samostatné izby, obývaciu izbu s kuchyňou a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou o výmere 50 m2. Na 1 podlaží je menší apartmán, má 1 izbu, šatník, chodbu a kúpeľňu o výmere 30 m2. Na prízemí je chodba, kuchyňa, práčovňa, špajza, izba a kúpeľňa. Celkovo dom má 6 kuchýň, 5 kúpeľní, a izby o celkovej obytnej ploche 400 m2. Okná sú plastové, podlahy drevené, plávajúce + dlažba, elektroinštalácia komplet nová, každý apartmán má vlastný elektrický okruh.
Interiérové schody a dvere sú dubové, z masívu. Dom je suchý, napojený na kanalizáciu, má obecnú vodu aj vlastnú studňu. Obložený je celý obkladom z cédrového dreva, strecha je taktiež cédrová. Kúrenie zabezpečuje kotol na tuhé palivo, plyn aj prípojka je pripravená na pozemku. Vodu ohrieva 300 litrový elektrický bojler. Nehnuteľnosť sa nachádza v krásnom prostredí s výhľadom na Tatry, len 500 m od lesa, 4 km od Štrby. Ďalej k domu prislúcha garáž, hospodárska budova, altánok na grilovanie a  veľká záhrada o celkovej výmere 1419 m2. Ponúkame komplexné služby pri predaji a najlepšiu ponuku úveru v banke - bezplatne. Pre bližšie informácie o nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. číslo 0907 049 814


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

RealityAlpia, s.r.o.

Ing. Michal Potaš

A. Kmeťa 24, 03601 Martin

0915445670

realityalpia@realityalpia.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť