Na predaj 3 izbový byt, Trnava, Sladovnícka (98,00)

74 500.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
3 izbový byt
Lokalita:
Sladovnícka, Trnava, TT
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Plocha:
98.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

..Najväčší výber realít z Trnavy a okolia len u nás...

Ponúkame na predaj TEHLOVÝ 3 izbový byt nachádzajúci sa na ulici Sladovnícka v širšom centre mesta Trnavy o rozlohe 98 m2. Byt je situovaný na 2p/3p bytového domu s loggiou bez výťahu. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kde je vstavaná skriňa, kúpeľne, wc, kuchyne s komorou a troch izieb. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: bezpečnostné vchodové dvere, stierky, malovky, plastové okná, vonkajšie rolety nové rozvody, renovované parkety, dlažby, znížené kazetové stropy, kúrenie s vlastným kotlom a ohrevom vody. K bytu prislúcha aj vlastná garáž s automatickým otváraním, záhradku v užívaní, spoločné časti domu a pivnica.

Cena bytu bez garáže 74.500.- EUR, s garážou 77.500.- EUR !!

V prípade záujmu volať Miroslav Kuna 0907632358. Byt je možné zadovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. Naša spoločnosť je od decembra r. 2010 na základe rozhodnutia Národnej banky Slovenska nezávislým finančným agentom a oficiálne spôsobilou osobou na sprostredkovávanie hypotekárnych úverov !! U nás Vám zabezpečíme hypotekárny úver s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu !! FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !!! V uvedenej provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka.

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!! Pozor na zavádzajúce ceny !!! MY MÁME VŽDY FÉROVÉ CENY !! Nami Uvedená cena je už vrátane našej provízie a kompletného právneho servisu u JUDr. Lenoráka !! Preverte si cenu u konkurencie, či uvádzaná cena je už konečná..ide o Vaše peniaze


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

Public & Business Services, s.r.o

Ing. Letovanec Letovanec

Hlavná 29 /Svatého pasáž - Trnava/, 91701 Trnava

0908020220

office@pbservices.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť