Na predaj 3 izbový byt, Trnava, Golianova (68,00)

56 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
3 izbový byt
Lokalita:
Golianova, Trnava, TT
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Plocha:
68.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

..Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk...

Ponúkame na predaj a predaj (alebo výmenu za 2izbovy byt + doplatok) čiastočne prerobený 3-izbovy byt v OV v novozrekonštruovanom panelovom dome (65m2+loggia) na ulici Golianova v Trnave v slušnom vchode. Byt sa nachádza na 1.podlaží (nie prízemie) s výťahom. Byt je orientovaný na východ a západ. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, ktorá ústi do chodby s povodným jadrom (samostatné WC). Za jadrom sa nachádza priestranná kuchyňa s priestorom na jedálensky kút. Dominantou z troch izieb je obývacia miestnosť s murovanou a vydláždenou loggiou.
Byt prečiel čiastočnou rekonštrukciou: nové plastové okná, v izbách plávajuca podlaha, čiastočne zrekonštuovaná elektroinštalácia, samostatný satelit, možnosť pripojenia na internet, bezpečnostné dvere, termoregulačné ventily...
Na okolí je kompletná občianska vybavenosť - školy, školky, obchody, lekáreň, a i...) V prípade záujmu volať: 0911 164 174 !!! Byt je možné zadovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. Naša spoločnosť je od decembra r. 2010 na základe rozhodnutia Národnej banky Slovenska nezávislým finančným agentom a oficiálne spôsobilou osobou na sprostredkovávanie hypotekárnych úverov !! U nás Vám zabezpečíme hypotekárny úver s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu !! FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pozor na zavádzajúce ceny !!! MY MÁME VŽDY FÉROVÉ CENY !! Nami Uvedená cena je už vrátane našej provízie a kompletného právneho servisu u JUDr. Lenoráka !! Preverte si cenu u konkurencie, či uvádzaná cena je už konečná..ide o Vaše peniaze..


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

Public & Business Services, s.r.o

Ing. Letovanec Letovanec

Hlavná 29 /Svatého pasáž - Trnava/, 91701 Trnava

0908020220

office@pbservices.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť