Na predaj 3-izbový byt na Gercenovej ulici v Petržalke

126 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
3 izbový byt
Lokalita:
Gercenova, Petržalka, BA
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Plocha:
65.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Ponúkame na predaj veľmi pekný 3-izbový byt v peknej a kľudnej časti Petržalky na Gercenovej ulici - v najbližšom okolí škola, škôlka, zdravotné stredisko, petržalské korzo.
Veľmi dobrá dostupnosť do centra Bratislavy, dobré možnosti parkovania.
Byt sa nachádza na 8.NP z 13tich, kuchyňa so zasklenou loggiou a dlažbou, izby s novými plastovými oknami a plávajúcou podlahou, WC a kúpeľňa s dlažbou a obkladmi. V byte je káblová televízia a internet s WiFi routerom. Dve nové vstavané skrine - v spálni 4m, v detskej izbe 3m. Nové interiérové dvere Sapelli s drevenými zárubňami. V dome sú dva výťahy - 1 pre 4 osoby a 1 pre 6 osôb.

Pri rýchlom jednaní možná dohoda o cene.
Provízia pre RK 1700,- Euro.

Ostatné informácie a obhliadky: Ing. Sluková Zuzana 0905 120 150, 0948 790 888, slukova@bmre.sk, on-line ponuka www.bmre.sk

***BM Real Estate*** je realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete, zaoberajúca sa kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností.
V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia, ktorá zahŕňa nasledovné služby a poplatky: - kompletný poradenský servis - kompletný právny servis - vypracovanie dokladov pre katastrálny úrad a banky - notárske poplatky - katastrálne správne poplatky - znalecké posudky - a iné súvisiace služby podľa požiadaviek klienta.

===PRACUJEME PROFESIONÁLNE A DISKRÉTNE===


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

BM Real Estate, s.r.o.

Mgr. Boris Križanovič

Gallayova 10, 84102 Bratislava

0911722242

02-52494816

krizanovic@bmrealestate.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť