Na predaj 2 izbový byt, Trnava, A. Kubinu (65,00)

69 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
2 izbový byt
Lokalita:
A. Kubinu, Trnava, TT
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Plocha:
65.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

..Najväčší výber realít z Trnavy a okolia len na www.pbservices.sk..

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite s dobrým občianskym vybavením Andrea Kubinu.Byt sa nachádza na 4/8 poschodí,obytná plocha bytu je 62m2 + balkón. K bytu prislúcha aj pivnica. Byt je slnečný a priestranný, izby sú samostatné, jadro murované, kúpeľňa so sprchovým kútom spojená s wc, moderná a veľká kuchyňa do tvaru L, v byte je šatník. V celom byte sú plastové okná, parkety a dlažba.V prípade záujmu volajte - 0911 164 174 !!!

Výhody:

- kompletná rekonštrukcia
- samostatné izby
- balkón
- dobré poschodie
- dobrá lokalita

Byt je možné zadovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. Byt je možné zadovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. Naša spoločnosť je od decembra r. 2010 na základe rozhodnutia Národnej banky Slovenska nezávislým finančným agentom a oficiálne spôsobilou osobou na sprostredkovávanie hypotekárnych úverov !! U nás Vám zabezpečíme hypotekárny úver s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu !! FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !!! V uvedenej provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka.

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pozor na zavádzajúce ceny !!! MY MÁME VŽDY FÉROVÉ CENY !! Nami Uvedená cena je už vrátane našej provízie a kompletného právneho servisu u JUDr. Lenoráka !! Preverte si cenu u konkurencie, či uvádzaná cena je už konečná..ide o Vaše peniaze..


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

Public & Business Services, s.r.o

Ing. Letovanec Letovanec

Hlavná 29 /Svatého pasáž - Trnava/, 91701 Trnava

0908020220

office@pbservices.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť