NA PREDAJ 1.IZBOVÝ BYT V ŠIRŠOM CENTRE MESTA PRI TRHOVISKU
, okres Bratislava II, Bratislavský kraj [SK]
169 500 €
31.50 m² (5 380.95 €/m²)
Aktualizácia: 14.5.2026 11:25 Základné informácie
- ID: BYT1288050
- Typ: Predaj
- Druh: 1 izbový byt
- Cena: 169 500 €
- Cena/m²: 5 380.95 €/m²
- Plocha: 31.50 m²
Text inzerátu
Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj útulný a slnečný 1-izbový byt ,vhodný aj na úpravu na 2.izb.byt vo vyhľadávanej lokalite s množstvom zelene
Hľadáte bývanie, ktoré spája pokojné prostredie, výbornú dostupnosť a investičný potenciál? Tento príjemný 1-izbový byt vás osloví svojou praktickou dispozíciou, tichou orientáciou do vnútrobloku a lokalitou, ktorá patrí medzi obľúbené mestské časti.
Byt sa nachádza na nižšom poschodí udržiavaného bytového domu a vďaka umiestneniu v strednej časti ponúka príjemnú tepelnú pohodu počas celého roka aj nižšie náklady na bývanie. Výhľad do zelene a pokojné susedstvo vytvárajú ideálne podmienky pre komfortné mestské bývanie bez rušivého hluku.
Dispozícia bytu:
priestranná obytná izba s praktickým úložným riešením
samostatná kuchyňa
kúpeľňa spojená s WC
vstupná chodba
pivnica
K dispozícii sú aj spoločné priestory bytového domu.
Byt je vo veľmi zachovalom stave, pričom niektoré časti prešli úpravami. Novému majiteľovi ponúka možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv a vytvorenia bývania presne na mieru.
Veľkosť celkovo 35m2-
Hlavné benefity:
✔ vyhľadávaná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou
✔ pokojné bývanie v zeleni
✔ výborná dostupnosť do centra mesta
✔ orientácia mimo hlavnej cesty
✔ nízke prevádzkové náklady