LIVE Center - Nové 4-izbové byty v centre L. Mikuláša

1 176.00 €/m²

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
4 izbový byt
Lokalita:
Liptovský Mikuláš, LM
Stav:
Novostavba
Plocha:
89.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

LIVE Center je polyfunkčný objekt s typicky mestskou funkciou, ktorý sa nachádza priamo v centre mesta Liptovský Mikuláš. Je nielen významnou súčasťou obchodnej a historickej časti mesta, ale i jeho neprehliadnuteľnou dominantou. Vzhľad budovy reprezentuje modernú architektúru s optimálnym dispozičným riešením jednotlivých bytov a komerčných priestorov. Pohodlné a moderné bývanie v 62 nadštandardných bytoch s terasami, loggiami a balkónmi, z ktorých je nádherný výhľad na mesto a panorámy okolitých hôr je zárukou najmodernejšieho štýlu bývania. Bezkonkurenčnou výhodou výškovej dominanty v centre mesta je hlavne poloha a ľahká dostupnosť služieb a voľno časových aktivít.

Ponuka bytov je široká, od jednoizbových až po mezonety. Najväčšiu časť ponuky tvoria racionálne riešené dvoj a trojizbové byty. Prínosom projektu sú komfortné štvorizbové byty. Ponuku uzatvára pár výnimočných päťizbových bytov a tri luxusné mezonety so strešnými terasami, ponúkajúce jedinečnú formu bývania v meste, s neopakovateľnými výhľadmi a veľkou mierou súkromia. V dispozičnom riešení všetkých bytov je kladený dôraz na priestrannú dennú časť, dobrú zariaditelnosť miestností a úložné priestory.

Samozrejmosťou sú dostatočné kapacity parkovania v podzemnej garáži a vo dvore objektu a vysoký technický štandard budovy. Podzemné podlažia budú slúžiť ako sklady a parkovacie priestory. Veľkoryso riešených 71 parkovacích miest, z toho 50 v parkovacej garáži na 1 podzemnom podlaží a 21 parkovacích státí vo dvore a na ulici, bude slúžiť pre bezpečné a pohodlné parkovanie majiteľov bytov, komerčných priestorov a návštevníkov LIVE Centra.

Viac informácií je dostupných aj na stránke projektu www.livecenter.sk. Ceny začínajú už od 980 eur/m2 + dph. Celým procesom – od predstavenia projektu, cez financovanie, rezerváciu, technické a architektonické riešenie interiéru, až po kolaudáciu a odovzdanie bytu - Vás prevedie odborník s dlhoročnými skúsenosťami. Radi Vás privítame na obchodnom mieste tohto jedinečného projektu, aby sme Vám odpovedali na všetky Vaše otázky. Kontakt na predajcu: Mária Gajanová 0903 544 150.


4 izbové byty sú o výmerách 87,63-89,78 m2 s loggiami 10,33-13,49 m2.


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

Realitné centrum HYPOREAL

Ing. Eduard Štefanec Štefanec

Garbiarska 4, 03101 Liptovský Mikuláš

0949438987

0949438987

hyporeal@hyporeal.sk


Zodpovedný maklér:

Ing. Eduard Štefanec

0949438987

hyporeal@hyporeal.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť