LEXXUS-PREDAJ, 3i byt v novostavbe v BA I, balkón, parkovanie

191 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
3 izbový byt
Lokalita:
Radlinského, Staré Mesto, BA
Stav:
Neuvedené
Plocha:
81.68 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Spol. LEXXUS a.s. exkluzívne ponúka na predaj nový sympatický 3-izbový byt s balkónom v kvalitnej novostavbe Nová Mýtna v Bratislave- Staré Mesto s možnosťou dokúpenia garážových státí či skladu na 1.poschodí bytového domu

BYT
- nachádza sa na 2.nadzemnom podlaží (byt č. 206) nového obytného domu v komplexe Nová Mýtna
- k bytu prináleží aj balkón 3,5 m2
- úžitková plocha 85,18 m2
- orientácia sever-juh, pol bytu je orientovaný do ulice a spálne do upravenej záhrady

Byt pozostáva: vstupná hala s priestorom na šatníkovú skriňu, kúpeľňa s presklenou sprchou, umývadlom a toaletou, veľká obývačka s výstupom na balkón, kuchyňa spojená s obývačkou.

Vybavenie bytu: bezpečnostné protipožiarne vchodové dvere Sherlock, bezp. trieda 3, 13 bodové, kvalitné nemecké okná Rehau 7 komorové 3-sklá s odhlučnením a zníženým parapetom pre viac svetla, kvalitné drevené parkety, drevené interiérové dvere v oblož. zárubni, španielske gresové dlažby v kúpeľni, zariaďovacie predmety Laufen/Jika, batérie HansGrohe, Legrand Celianne vypínače a zásuvky. Byty v projekte sú pripojené na ústredné vykurovanie horúcou vodou. Vykurovanie je riešené s oddelenými meračmi pre každý byt a termoreguláciou priamo v byte. Predpríprava na klimatizáciu v každej izbe. Energetický certifikát B.

OBYTNÝ DOM A LOKALITA
Exkluzívny projekt Nová Mýtna bol postavený vo vysokom štandarde rakúskym developerom v roku 2012. Ponúka 77 bytových jednotiek v 3 blokoch, ktoré spolu vytvárajú tichý vnútroblok poskytujúci obyvateľom ticho a súkromie v rušnej lokalite Starého Mesta. Využite jedinečná možnosť kúpy novostavby v obľúbenej a žiadanej lokalite, priamo susediacej s projektmi Blumentál a Stein v zabývanom komplexe s vnútroblokom, podzemným parkoviskom a kompletnou občianskou vybavenosťou.

Cena za byt: 191.000 EUR bez DPH a 229.200 EUR s DPH.

Možnosť dokúpiť garážové státie v cene od 17.400 EUR alebo sklad na 1.poschodí bytového domu.


TOPPONUKA


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

LEXXUS, a.s.

Lexxus, a.s.

Miletičova 5, 82108 Bratislava

0911988000

02-54645363

info@lexxus.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť