Rezervované! Predaj, 3iz. byt 66m2, Prednádražie, Mozartova ulica

105 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
3 izbový byt
Lokalita:
Mozartova, Trnava, TT
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Plocha:
66.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Rezervované!
CASMAR REALITY Vám ponúka - EXKLUZIVNE LEN U NÁS - na predaj pekne prerobený 3-izbový byt, ktorý uspokojí aj náročnejšieho klienta. Byt sa nachádza na Prednádraží – Mozartova ulica na 3/8 poschodí, a rekonštrukciou prešiel postupne celý byt. S použitými kvalitnými materiálmi a zároveň veľmi vkusne. Pri zariaďovaní sa rozhodne nešetrilo pri výbere použitých materiálov, hlavne v kuchynskej, obývacej miestnosti a vstavané skrine. V kuchyni sa nachádza na mieru robená kuchynská linka (LIVANZA) so elektro-spotrebičmi ( digestor, rúra, mikrovlná rúra, umývačka riadu, veľká chladnička značky BOSCH a AEG).
Nehnuteľnosť Vám ponúka príjemné bývanie v tichej lokalite s parkovaním pred bytovým domom. Komfort Vám zabezpečí nielen rozloha (66m2 obytná plocha s pivnicou 1,2m2 + plocha balkónu 5,5m2) ale aj to, že blízkosti je kompletná občianska vybavenosť v okolí (školy, škôlky, nákupné centrá, zastávka MHD, plaváreň,...). Byt je ideálny ak hľadáte niečo pekné bez ďaľších investícií. Cena: komplet so vstavaným nábytokom v byte vrátane vstavanej skrine, sietidiel, bezpečnostné dvere, kuchynská linka so spotrebičmi zvyšok dohodou.
Cena nehnuteľnosti je 105.000€ vrátane VŠETKÝCH POPLATKOV spojených s prevodom nehnuteľnosti (v prípade ak neberiete HU)
- vypracovanie kúpnych zmlúv
- notárske overenie podpisov
- vklad do katastra nehnuteľností nezrýchlenou formou
Byt pozostáva zo:
vstupnej chodby, prechádza sa do obývacej miestnosti a do kuchynskej časti, obývačkou sa prechádza do nočnej časti kde je spálňa, detská izba, kúpeľňa a samostatná toaleta.
Náklady na bývanie – komplet (správca,plyn,eletrická energia: 180,-EUR mesačne.
Kontakt a bližšie informácie Peter Markovič 0948 636 000
Mail: markovic.p@casmar.sk


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

CASMAR s.r.o. Realitná spol.

Peter Markovič Peter Markovič

Dolnopotočná 7 - OD GLOBUS, 91701 Trnava

0948636000

markovic.p@casmar.sk


Zodpovedný maklér:

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť