Exkluzívne PNORF – 3i byt, loggia, 2x pivnica, kompl. rekonštrukcia

80 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
3 izbový byt
Lokalita:
Nábr. A. Hlinku, Hlohovec, HC
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Plocha:
70.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj slnečný, priestranný 3-izbový byt, 70 m2, 3.p./4.p., s loggiou a 2x murovanou pivnicou na ul. Nábr. A. Hlinku v Hlohovci. Byt so zmenenou dispozíciou je po kompl. rekonštrukcii: nová kuchynská linka, kvalitné zabudované spotrebiče, 3x vstavané skrine, byt. jadro, rozvody sietí, LED osvetlenie, bezpečnostné dvere, pláv. podlahy, radiátory, stierky, sadrokartónové stropy, interiérové dvere so zárubňami, exteriérové hliníkové rolety a žalúzie, kúpeľňa a toaleta. Orientácia izieb: 2i sú severnej orientácie a kuchyňa s treťou spálňou a balkónom sú južnej orientácie. Zateplený a zrekonštruovaný (r. 2017) bytový dom sa nachádza v dosahu polikliniky, v oddychovej zóne mesta pri povodí rieky Váh s cyklochodníkom, kúpaliskom, minigolfovým ihriskom a zámockým parkom s jazierkom. Okamžite k dispozícii.
V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: pnorf.realestate@hotmail.com
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

Pnorf-real estate

JUDr. Branislav Fázik

Závalie 11/B, 92001 Hlohovec

0904825980

pnorf.realestate@hotmail.com

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť