Na predaj garsónka, Adlerova ul., Košice III. - Furča, v osobnom vlastníctve

46 500.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
Garsónka
Lokalita:
Adlerova, Dargovských hrdinov, KE
Stav:
Neuvedené
Plocha:
24.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

So súhlasom majiteľa majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj garsónku, Adlerova ul., Košice III. - Furča, v osobnom vlastníctve.
Garsónka je o výmere 24 m2. Prislúcha k nej zateplená a zasklená lodžia + pivnica. V bytovom dome sa nachádza výťah. Bytový dom nie je zateplený. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Garsónka má zánovnú kuchynskú linku (cca. 8-9 rokov). Kúpeľňa má murované jadro, sprchový kút a WC + keramický obklad a keramická dlažba. V garsónke je plávajúca podlaha a nové stierky.
Garsónka je vhodná pre tých, ktorí ju kupujú s úmyslom nasledného prenajímania. Majiteľ garsónky predaj podmieňuje tým, že budúci majiteľ mu garsónku prenajme na dobu neurčitú za cenu obvyklú pre prenájmy garsóniek v tejto lokalite.
Cena nehnuteľnosti je 46500,-- Eur. Uvedená cena je s províziou pre RK. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotekárnym úverom s možnosťou poskytnutia najlepšieho úroku na trhu. V oblasti realít Vám zaručujeme bezpečný a bezproblémový prevod Vašej budúcej nehnuteľnosti.
Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte realitnú maklérku Ing. Marcelu Jarolímovú na tel. č.: 0905 442 617.


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

Diamond Reality, s.r.o. (Byty na predaj a prenájom)

Call Centrum

Moldavská cesta č. 6, 04011 Košice

0902266662

info@diamondreality.sk


Zodpovedný maklér:

Ing. Marcela Jarolímová

0905442617

jarolimova@diamondreality.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť