Ponúkame na predaj 3 izbový byt na sídlisku JUH v Nových Zámkoch

69 850.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
3 izbový byt
Lokalita:
G.Bethlena (čísla nepárne 43 - 71), Nové Zámky, NZ
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Plocha:
68.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na sídlisku JUH v Nových Zámkoch. Úžitková plocha bytu je 68 m2. Dispozične pozostáva z troch nepriechodných izieb, kuchyne, predsiene,  z kúpeľne s vaňou, zo samostatného WC a komory.  Byt prešiel  v roku 2017 rekonštrukciou, počas ktorej boli vymenené okná za plastové s vnútornými žalúziami, vymurované jadro, vymenená sanita ako aj  elektrické a vodovodné rozvody.  Na podlahe je laminátová plávajúca podlaha a keramická dlažba. Nová je aj kuchynská linka a na mieru vyrobený stôl so stoličkami zostávajú v byte. Kúrenie je ústredné s novými radiátormi, podlahy sú keramické a plávajúce. 
K bytu prislúcha  vlastná pivnica, ďalšia spoločná  pivnica pre dva byty a spoločný pivničný priestor zdieľaný s ostatnými nájomníkmi. 
Obytný dom je zateplený a nachádza sa v tichej lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou. Je pri nej dostatok parkovacieho priestoru pre obyvateľov. 
Dohodnite si osobnú obhliadku na telefónnom čísle 0948 373 050 a náš realitný expert pre Nové Zámky, Robo Korim,  Vám poskytne  viac informácií. Taktiež Vám pomôže bezplatne sprostredkovať najvýhodnejší hypotekárny úver spolu s odborným právnym, poradenským a predajným servisom. 


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

RealityAlpia, s.r.o. Ing. Michal Potaš

A. Kmeťa 24, 03601 Martin

0915445670

realityalpia@realityalpia.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť