GARÁŽ VO VEĽKOGARÁŽACH SÍDLISKO HÁJIK, ŽILINA

M.Bela, Žilina, okres Žilina, Žilinský kraj [SK]

31 900 €

15.00 m² (2 126.67 €/m²)

Aktualizácia: 24.5.2026 23:25 Základné informácie

• ID: BYT1288908
  • Typ: Predaj
  • Druh: Objekty pre parkovanie
  • Cena: 31 900 €
  • Cena/m²: 2 126.67 €/m²
  • Plocha: 15.00 m²

Text inzerátu

Reality Alpia ponúkajú na predaj garáž, ktorá sa nachádza na 1. poschodí v samostatnom objekte hromadných garáži na sídlisku Hájik.  
Má okno, svetlo, betónovú podlahu a mechanicky otvárateľnú bránu s možnosťou montáže elektrickej brány.
Využitie: na parkovanie osobného auta, motorky alebo ako aj priestor na uskladnenie vecí.
Energetický certifikát k nehnuteľnosti nebol vyhotovený.
Viac informácií Vám radi poskytneme na tel.čísle: 0905 550 320  alebo zuzana.manduchova@realityalpia.sk
 

Mapa lokality (môže byť orientačná)

Kontakt na inzerenta Všetky naše inzeráty

RealityAlpia, s.r.o.
Realitná kancelária
A. Kmeťa 24, 03601 Martin
 0951339653
 realityalpia@realityalpia.sk

Reality podľa typu

Reality podľa kategórie

(všetky) Najnovšie inzeráty na predaj

1 izbový byt na predaj

Martin
109 000 €

3 izbový byt na predaj

Pezinok
240 000 €

3 izbový byt na predaj

Bratislava-Petržalka
334 000 €

Obchodné priestory na predaj

Komárno
88 000 €

Rodinný dom na predaj

Levice
302 500 €

Pozemok pre rodinný dom na predaj

Kolibabovce
14 450 €

Rodinný dom na predaj

Ostrov
34 900 €

Chalupa na predaj

Byšta
155 999 €