Exkluzívne PNORF – 2i byt, 55 m2, loggia, výťah, Nitrianska ul.

59 500.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
2 izbový byt
Lokalita:
Nitranska, Hlohovec, HC
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Plocha:
55.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj 2i byt, 55 m2 s loggiou a veľkou murovanou pivnicou, nachádzajúci sa v zateplenom a zrekonštruovanom (2015) bytovom dome s výťahom, na Nitrianskej ul. v Hlohovci. Dispozícia bytu: chodba, vpravo sa nachádza spálňa, ďalej vpravo veľká obývacia izba a za ňou kuchyňa s loggiou. Na konci chodby oproti vstupu sa nachádzajú kúpeľňa a toaleta. Byt je orientovaný na SV stranu. Bytová jednotka je po čiastočnej rekonštrukcii: plastové okna, sanita, stierky, bezpečnostné dvere a nová kuchynská linka. Náklady na bývanie 110€/mesiac. Bytový dom z roku 1992 sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou a funkčnou samosprávou. (Lidl, Kaufland, autob. zastávka,...).
V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

Pnorf-real estate

JUDr. Branislav Fázik

Závalie 11/B, 92001 Hlohovec

0904825980

pnorf.realestate@hotmail.com

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť