Apartmán vo Vysokých Tatrách/Štrbské Pleso

160 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
neuvedené
Lokalita:
PP
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Plocha:
50.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Ponúkame na predaj moderný a plne vybavený apartmán s terasou, ktorý sa nachádza v hoteli PANORÁMA na Štrbskom Plese v novodobudovanej časti komplexne zrekonštruovaného hotela. Apartmán sa nachádza na 2 poschodí o celkovej výmere 50,75 m2 (42,85 m2 aparmány + 7,9 m2 terasa, orientovaný na V-J stranu s výhľadom do Podtatranskej kotliny, Panorámu Nízkych Tatier a hlavný hrebeň Kráľova Hoľa. Dispozične apartmán pozostáva zo vstupnej chodbičky, sprchovacieho kútu, toalety, kuchyne, obytnej miestnosti a terasy.
Zariadenie apartmánu: kuchynská linka so spotrebičmi, masívnym nábytkom - dvojlôžko, komoda, TV stolík, konferenčný stolík, 2 x kožená sedačka, jedálenský stôl, 4 x stolička, TV, pripojenie na internet, telefón na recepciu. Hotel je vybavený wellness (minibar, suchá a parná sauna), reštauráciou, kongresovou miestnosťou a salónikom.
V blízkosti sa nachádza obchod, požičovňa športových potrieb, pošta, železničná a autobusová stanica, lyžiarsky areál, do ktorého premáva v zimnom období SKIBUS. V blízkosti objektu je plánovaná výstavba sedačkovej lanovky s prepojením na existujúci lyžiarsky areál Interski/Solisko.
Náklady na prevádzku 180 € + upratovanie v prípade záujmu. Možnosť prenajímania apartmánu individuálne, alebo za paušálny poplatok prostredníctvom hotela.
Poloha celého komplexu, jeho unikátna architektúra a vybavenie mu predurčuje stať sa jedným z najprestížnejších rekreačných rezortov na Slovensku.


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

RealityAlpia, s.r.o.

Ing. Michal Potaš

A. Kmeťa 24, 03601 Martin

0915445670

realityalpia@realityalpia.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť