!!!AKCIA!!! 4 IZBOVÝ PRIESTRANNÝ BUNGALOV - NOVOSTAVBA,140,10 m2, ALŽBETIN DVOR

179 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
Rodinný dom
Lokalita:
Kraskova, Miloslavov, SC
Stav:
Novostavba
Plocha:
140.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Ponúkame na predaj skolaudovanú novostavbu 4 izbového jednopodlažného rodinného domu so samostatnou garážou s prístreškom na auto a terasou v obci Miloslavov, časť Alžbetin Dvor, ktorej výstavba bola ukončená v apríli 2017. Dom leží v príjemnej, pokojnej časti na okraji obce, na oplotenom pozemku s výmerou 622 m2. Zastavané plochy pod objektom domu a garáže tvoria spolu 140,10 m2.

CENA vrátane provízie realitnej spoločnosti: 179 000,00 EUR

DISPOZÍCIA:
Dom je výborne dispozične riešený a spĺňa všetky požiadavky moderného bývania. Hlavné miestnosti sú orientované na východnú a južnú stranu.
Zo zádveria je prechod do chodby a do technickej miestnosti so samostatným WC. Dve menšie izby, jedna o rozlohe 14,36 m2, druhá s rozlohou 7,13 m2 môžu byť využívané ako dve detské izby, resp. ako jedna detská izba a druhá pracovňa, prípadne šatník. Ďalšia izba s rozlohou 12,32 je určená ako spálňa. Ďalšou miestnosťou je kúpeľňa s rozlohou 6,30 m2 .
Priestranná obývacia izba je prepojená s kuchyňou a zároveň je elegantne oddelená v priestore v dostatočnej vzdialenosti od miesta pre sedaciu súpravu a TV. Obývacia izba má výstup do záhrady. Kuchynská časť je dostatočne priestranná pre umiestnenie jedálenského stolu pre 6 – 8 osôb. Súčasťou kuchynskej časti je aj špajza o výmere 1,90 m2.

KONŠTRUKCIE:
Zvislé konštrukcie sú vyhotovené z tehál BRITTERM 30 - IPEĽSKÉ TEHELNE. Vodorovné konštrukcie rodinného domu i garáže sú vyhotovené zo železobetónovej stropnej dosky.
Vonkajšiu konečnú povrchovú vrstvu obvodových stien tvorí silikónová omietka. V interiéri sa použili cementové omietky CEMIX.

IZOLÁCIE:
Dom aj garáž sú zastrešené pomocou plochej strechy so sklonom 2 %, krytina je vyhotovená z povlakovej fólie FATRAFOL 810.
Pre izoláciu proti zemnej vlhkosti bola použitá hydroizolačná fólia FATRAFOL 803.
Pre tepelné izolácie podláh v rodinnom dome sa použil polystyrén AUSTROTHERM s hrúbkou 150 mm, v garáži s hrúbkou 50 mm, pre izoláciu sokla a tepelných mostov polystyrén STYRODUR. Pre zateplenie stropu bola použitý polystyrén AUSTROTHERM s tvrdosťou 150.
VÝPLNE OTVOROV:
Všetky okná na objekte sú platové, zasklené izolačným trojsklom (prestupnosť 0,5 W/m2K) a vnútorným zateplením, zn. VEKA Alphaline. Vstupné dvere na objekte sú hliníkové, zasklené izolačným trojsklom (prestupnosť 0,5 W/m2K) a vnútorným zateplením, zn. VEKA Alphaline.

VYKUROVANIE:
Tepelná pohoda je zabezpečená v objekte pomocou podlahového kúrenia. Zdrojom tepla je elektrický kotol.
Záujemca má možnosť kúpiť nehnuteľnosť v prevedení ŠTANDARD zahŕňajúce povrchovú úpravu vonkajších i vnútorných stien, vonkajšie osvetlenie, v interiéri bez náterov, bez podláh a povrchovej úpravy stropov, sanity, interiérových dverí a bez kotla na TÚV, ktoré však v prípade záujmu nového majiteľa môžu byť dokončené za príplatok k cene nehnuteľnosti.

Okrem toho cena nehnuteľnosti zahŕňa:
• Konštrukcia sadrokartónová
• Alarm, videovrátnik, kamerový systém
• Predprípravu na klimatizáciu v každej miestnosti domu
• Predprípravu na fotovoltaiku
• Kompletne dokončenú technickú miestnosť s hotovým stropom
• Podlahové kúrenie
• Sieťový kábel na internej v každej izbe
• Vypínače a zástrčky
• Studňa s predprípravou na závlahu
• Napojenie na všetky inžinierske siete


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

realityGROUND 2, s.r.o. Ing. Kristína Chabrečková

Ovručská 1656/9, 83102 Bratislava

0915816777

info@realityground2.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť