4i MEZONET, novostavba VILLA DOMU – Malý Raj, 1A

159 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
4 izbový byt
Lokalita:
Slovenský Grob, PK
Stav:
Neuvedené
Plocha:
114.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Ponúkame na predaj veľkorysý 4i byt – MEZONET s výhľadom na Malé Karpaty. Byt o rozlohe 114 m2 sa nachádza v novostavbe VILLA DOMU v atraktívnej lokalite Malý Raj na 2. nadzemnom podlaží. Vo VILLA DOME sa nachádza 6 bytových jednotiek. Energetický certifikát je A.
Mezonetový = dvojpodlažný byt 1A a jeho dispozícia: byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží pričom na 1. poschodí bytu sa nachádza spoločenská/denná časť bytu tvorená priestrannou obývacou izbou s kuchyňou a jedáľňou, odkladací priestor, kúpeľňa č. 1 a terasa o rozlohe 10 m2. Schodiskom, ktoré je umiestnené v strede dispozície bytu sa dostanete na druhé poschodie bytu. Tu sa nachádzajú 2 izby, spáľňa a kúpeľňa č. 2.
Malý Raj je „mestečko“ neďaleko Bratislavy. Objekt sa nachádza cca 1km od obce Slovenský Grob – obec s kompletnou občianskou vybavenosťou ako je nákupné centrum, nájdete tu základnú a materskú školu, banky, lekáreň atď.
Dostupnosť do BA (9 km) – zástavka autobusu 100 m od domu, cca 5 min autom k vlakovej zástavke. Dostupnosť do PK – cca 2,5 km.
Lokalita Malý Raj a jeho vybavenosť: detské ihrisko, disk golf, petangové ihrisko, ping pong, bežecký chodník, bezpečnostný kamerový systém, zeleň…..
Byt sa predáva v stave holobytu, po dohode možnosť dokončenia do vyššieho štandardu.
Bližšie informácie a BONUSY Vám rádi poskytneme na tel. čísle 0911 707 000. Obhliadka možná i počas víkendu. Pôdorys na vyžiadanie v RK.
Akciová cena: 159.000 EUR


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

DANYReal

Daniela Pacherová

Voznica 77, 96681 Žarnovica

0918797709

danyreal@danyreal.com

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť