COMFORT LIVING ponúka - 4 izbový byt

274 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
4 izbový byt
Lokalita:
Štetinova, Staré Mesto, BA
Stav:
Pôvodný stav
Plocha:
103.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Ponúkame na predaj 4 izbový byt na Štetinovej ulici v Bratislave - mestská časť Staré Mesto. Rozloha 103 m2, poschodie 2/3, bez balkóna (pre vlastníkov bytov je k dispozícii upravený spoločný dvor s vysadenou trávou, hojdačkami a lavičkami), pivnica, tehlový dom s pekným širokým točitým schodiskom (bez výťahu). Byt sa nachádza v pôvodnom stave pripravený na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, vysoké stropy /3,60 m/, drevené parkety, vykurovanie je plynové. Mesačné náklady: 96,- EUR + elektrina a plyn.
V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť: základná škola, materská škola, Obchodná ulica, reštaurácie, služby, prezidentská záhrada, nemocnica, zastávky MHD.

Možnosť kúpy tohto bytu aj po kompletnej rekonštrukcii podľa predstáv nového vlastníka. Je možné vybrať si odtieň podláh, stien, obkladov, dlažby, dverí. V rámci rekonštrukcie budú vymenené: nové plávajúce – laminátové podlahy; v kúpeľni nová dlažba, obklad až po strop, vaňa /sprchovací kút + batéria, kúpeľňová skrinka s umývadlom a batériou; nová dlažba a obklad až po strop vo WC; nové interiérové dvere, zárubne a kľučky; nové stierky a maľovky; nové rozvody vody; komplet nová elektroinštalácia v celom byte (s revíznou správou), nová rozvodná poistková skrinka; osadené nové vypínače a zásuvky; vývody pre osadenie svietidiel; vlastné plynové kúrenie, nový kotol. (Cena rekonštrukcie + 30.000,- Eur.)

Cena zahŕňa: vypracovanie Zmluvy o prevode vlastníckeho práva k nehnuteľnosti (Kúpna zmluva), poplatky za overenie podpisov u notára, správny poplatok za podanie Návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, výpis z listu vlastníctva na právne úkony, snímky z Katastrálnej mapy, kompletné právne poradenstvo súvisiace s prevodom vlastníckych práv a hypotekárny servis. Pre viac informácii nás kontaktujte na 0911 261 710, info@comfortliving.sk.


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

Comfort Living, s.r.o.

Einsteinova 23, 85101 Bratislava

0911261710

info@comfortliving.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť