3 izb. byt - Šancová ulica, Nové mesto

139 990.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
3 izbový byt
Lokalita:
Šancová, Nové Mesto, BA
Stav:
Neuvedené
Plocha:
74.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený 3-izbový byt v blízkosti centra na Šancovej ulici. Výmera bytu je 74m2, nachádza sa na 4./5. poschodí v nízkopodlažnom zateplenom pavlačovom tehlovom dome bez výťahu.

Dispozičné riešenie bytu: predsieň, 3 samostatné veľké NEPRIECHODNÉ izby, kúpeľňa spojená s WC, kuchyňa. Byt je orientovaný na 3 svetové strany. Spálňa na východ do vnútrobloku, obývačka a izba na juh, uzavretá pavlač na západ. Byt prešiel staršou čiastočnou rekonštrukciou. V byte sú plastové okná, pôvodné kvalitné drevené parkety, staršia rekonštrukcia toalety s WC, zánovná kuchynská linka.

Možný predaj so zariadením, ideálne ako investícia z hľadiska veľmi dobrej lokality a troch nepriechodných izieb. Mesačné náklady 220eur/ 3os. + elektrika. Byt je bez tiarch.

K cene bude pripočítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

Orbis s.r.o.

Realitná Kancelária

Ružová dolina 8, 82109 Bratislava

0917678096

0911678092

asistent@orbis-rk.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť