3-izb. byt v rodinnom dome 2x park.miesto BA III. Kramáre, Cádrova ul.

790.00 €/mes.

3-izb. byt v rodinnom dome 2x park.miesto BA III. Kramáre, Cádrova ul.
Nehnuteľnosť:
3 izbový byt
Lokalita:
Cádrova, Nové Mesto, BA
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Plocha:
60.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom dva samostatné 3-izbové byty ktoré sú súčasťou rodinného domu o celkovej výmere 60 m2 / 1-byt v lokalite Bratislava III. Nové Mesto-Kramáre, Cádrova ulica. K dispozícií je jeden prízemný a jeden byt na poschodí. K bytu na poschodí prislúcha balkón o rozlohe cca 4 m2 a vonkajšia terasa ca 10 m2, spodný má k dispozícií terasu o rozlohe cca 12 m2. Ku každému bytu prislúchajú dve parkovacie miesta a časť pozemku-záhrady. Dispozične pozostávajú byty zo vstupnej chodby, kúpeľne, WC, dvoch samostatných izieb a obývacej izby s kuchyňou.

STAV BYTU:
Oba byty sú po kompletnej rekonštrukcií, ešte neboli obývané. Na podlahách nájdete dlažbu alebo drevenú podlahu. Okná sú drevené so žalúziami. Kúpelne sú zariadené vaňou alebo sprchovým kútom a umývadlom. Byty sú čiastočne zariadené nábytkom. V spálni nájdete dvojlôžko, obývacie izby sú zariadené pohovkou, stolíkom pod TV s TV. V jedálenskej časti je samozrejmosťou stolovanie pre 4 osoby. Kuchyne sú zariadené kuchynskou linkou s umývačkou riadu, sklokeramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou a digestorom. Oba byty je možné dozariadiť po dohode s majiteľom o nábytok a práčku. Byty sú k dispozícií od 1.12.2017 pre max.4 nájomníkov / 1-byt, domáce zviera po dohode s majiteľom. V cene nájmu je zahrnutá KTV a internet, nie však energie, tie sa prepisujú na nájomníka ktorý potom platí podľa svojej spotreby.

PLATBY:
Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí jednomesačné nájomné vo výške 790,- euro + vratný depozit vo výške 790,- euro + provízia pre realitnú kanceláriu vo výške ½ mesačného nájmu čiže 395,- euro.

LOKALITA:
Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie a patrí medzi vyhľadávané lokality na bývanie v rámci hlavného mesta. V pešej dostupnosti sa nachádzajú obchody, banky, lekáreň a nemocnica.


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

AXIS REAL, spol. s r.o.

Ľuboš Sigl

Bosákova 5/A, 85104 Bratislava

0948100222

axisreal@axisreal.sk


Zodpovedný maklér:

Jaroslav Kasala

0918646341

jaro@axisreal.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

Mail:
Meno:
Email:
Telefón:
Správa:

Zrušiť