2 izbový čiastočne zrekonštruovaný byt v Želovciach

21 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
2 izbový byt
Lokalita:
Želovce, VK
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Plocha:
66.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Ponúkame vám na predaj 2 izbový čiastočne zrekonštruovaný byt v obci Želovce. Byt o rozlohe 65,6 m2 ponúka novému majiteľovi možnosť pokojného bývania v tichej lokalite obce.

Nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou, pričom bola urobená pred rokom nová strecha, v byte boli vymenené nové rozvody, bytové jadro je vymenené za murovanú kúpeľňu a WC v kuchyni je namontovaná nová kuchynská linka na mieru so vstavanými elektrospotrebičmi, ktoré sú súčasťou ponuky vrátane chladničky.

Vykurovanie v byte a teplá voda je zabezpečená elektrickým kúrením na vlastný kotol čo umožňuje majiteľovi regulovať si spotrebu podľa vlastnej potreby.

V izbách je plávajúca podlaha, v kuchyni, kúpeľni a WC je položená dlažba.

K bytu patria 2 loggie o rozlohe 7,16 m2 , na nádvorí je záhradka o rozlohe 10 m2, V prípade záujmu je možné dokúpiť plechovú garáž umiestnenú v tesnej blízkosti bytového domu.

V obci je zdravotné stredisko, lekáreň, školy, škôlka, občianska vybavenosť, potraviny množstvo ďalších predajní, reštaurácia, cukráreň.

Nehnuteľnosť je voľná okamžite po kúpe. Cena bytu zahŕňa aj vypracovanie kúpnej zmluvy, právny servis spojený s prevodom nehnuteľnosti na katastri, úhradu overenia podpisov a tiež poplatok za vklad do katastra. Hypotekárny úver Vám na kúpu vybavíme ZADARMO.

V prípade ak Vás tento byt zaujal, neváhajte nás kontaktovať ohľadom dohodnutia obhliadky.


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

QUICKREAL s.r.o.

Matej Telek

Rádayho 8, 98401 Lučenec

0918388888

info@quickreal.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť