2 IZBOVÝ BYT PREROBENÝ NA 3 IZBOVÝ, LOKALITA SEVER, PREDAJ
Martin, okres Martin, Žilinský kraj [SK]
152 000 €
58.00 m² (2 620.69 €/m²)
Aktualizácia: 20.5.2026 01:25 Základné informácie
- ID: BYT1288601
- Typ: Predaj
- Druh: 2 izbový byt
- Cena: 152 000 €
- Cena/m²: 2 620.69 €/m²
- Plocha: 58.00 m²
Text inzerátu
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt prerobený na 3-izbový v obľúbenej lokalite Sever. Lokalita je vyhľadávaná najmä pre výbornú infraštruktúru, dostupnosť centra mesta, základnej školy, škôlok a vybudovanú sieť detských ihrísk.
Poschodie:
4 podlažie z 5 poschodí
Orientácia bytu:
východ, západ, sever
Výťah v bytovke:
nie je, bytovka je po rekonštrukcii
Výmera:
58,05 m2
K bytu patrí nový priestranný balkón orientovaný na západ.
Dispozične ide o 2-izbový byt, ktorý bol prerobený na 3-izbový. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou – plastové okná (bez splácania v mesačných nákladoch), bezpečnostné dvere, nové rozvody vody, elektriny a kúrenia, murované jadro so sprchovým kútom, samostatné WC a nové laminátové podlahy. Kúrenie je ústredné verejné.
Súčasťou bytu je veľká vstavaná skriňa v chodbe, vymenená kuchynská linka a murovaná pivnica s elektrinou.
Mesačné náklady predstavujú približne 220 € pre 2 osoby, s pravidelnými preplatkami.
Hlavné benefity:
* vyhľadávaná lokalita Sever,* slnečný byt,* medené elektrické rozvody,* nádherné výhľady z každej izby,* bezproblémové parkovanie pri bytovom dome,* veľký balkón,* murovaná pivnica s elektrinou,* kompletná rekonštrukcia,* výborná dostupnosť do centra mesta.
Pre viac informácií kontaktujte makléra:Simona Diabelková – 0918 815 152.