IBA U NÁS! Byt 2+1, 53m2, 2 balkóny, tehla, čiast. rek., Trenčín

69 800.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
2 izbový byt
Lokalita:
28. októbra, Trenčín, TN
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Plocha:
53.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

AstonReal ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt o výmere podlahovej plochy 53m2, s dvomi balkónmi, z ktorých je krásny výhľad z jednej strany na Považský Inovec a z druhej strany na mesto a tržnicu. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite na ul. 28. októbra, v blízkosti nemocnice, materskej škôlky, tržnice, obchodného domu Družba a len pár minút od centra. Bytový dom je tehlový, zateplený, má novú strechu a nový bezbariérový výťah.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, má vymenené plastové okná, v kuchyni má položenú novú keramickú dlažbu a novú kuchynskú linku so spotrebičmi (ešte nepoužitú). V izbách sú krásne zachovalé bukové parkety, v jednej izbe sú prekryté voľne položenou plávajúcou podlahou. Kúpeľňa, WC a chodba sú v pôvodnom stave. V byte je nový kotol (2 roky) s 50l zásobníkom na ohrev teplej vody (byt má vlastný ohrev teplej vody). Na balkónoch je keramická dlažba. Vo všetkých miestnostiach sú zachovalé liatinové radiátory.

V byte je zavedená optická káblová sieť (TV a internet). Mesačné náklady sú cca 140€ pre 2 osoby. Orientácia bytu je Z a V. K bytu patrí pivnica, cca 2m2. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. K dispozícii je ihneď. K bytu nie je vytvorený energetický certifikát.

Predajná cena zahŕňa nasledujúce služby, finančné a právne poradenstvo, tj. vypracovanie zmluvnej dokumentácie, zabezpečenie návrhu na vklad na príslušnom katastri, vrátane uhradenia správneho poplatku, hypotekárne poradenstvo a províziu realitnej kancelárie. Info: 0905/795 159, halbarth@astonreal.sk


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

AstonReal s.r.o. Ing. Juraj Astaloš Astaloš

Horná 32, 97401 Banská Bystrica

0905222055

info@astonreal.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť