ZNÍŽENÁ CENA ... Na predaj 2-izbový byt, Nováčany, Košice - okolie, v osobnom vlastníctve

41 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
2 izbový byt
Lokalita:
Nováčany, KS
Stav:
Neuvedené
Plocha:
46.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

Diamond Reality, s.r.o. (Byty na predaj a prenájom)

Call Centrum

Moldavská cesta č. 6, 04011 Košice

0902266662

info@diamondreality.sk


Zodpovedný maklér:

Ing. Marcela Jarolímová

0905442617

jarolimova@diamondreality.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

Mail:
Meno:
Email:
Telefón:
Správa:

Zrušiť

Podrobnejší popis

ZNÍŽENÁ CENA...So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj 2-izbový byt, Nováčany, okr. Košice - okolie, v osobnom vlastníctve.
Byt sa nachádza v zrekonštruovanom tehlovom bytovom dome. Bytový dom prešiel rekonštrukciou: nová fasáda, zateplenie, strecha.
Byt sa nachádza na úplnom prízemí z 2 poschodí. Rozloha bytu je 46 m2. V celom byte sú plastové okná, situované do 3 svetových strán. Byt má bezpečnostné vchodové dvere. K bytu prislúcha pivnica. Kuchyňa prešla rekonštrukciou pred cca. 1 rokom. Má novú kuchynskú linku. Byt má murované jadro. Kúpeľňa je vybavená vaňou aj sprchovým kútom, sú v nej keramické obklady a keramická dlažba, rekonštrukcia kúpeľne prebehla pred viacerými rokmi. WC je samostatné. Teplá voda je zabezpečená elektrickým bojlerom. Kúrenie je na pevné palivo, resp. plyn v kotolni mimo bytu, spoločné pre viac bytových jednotiek. Parkovane je bezproblémové.
Cena nehnuteľnosti je 41000,-- Eur. Uvedená cena je s províziou pre RK.Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte realitnú maklérku Ing. Marcelu Jarolímovú na tel. č.: 0905 442 617.

Nehnuteľnosť na mape (približne)