VÝBORNÁ CENA ! 2 i .byt v dobrej lokalite (IF698)

3.11.2017 08:46

47 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
2 izbový byt
Lokalita:
Levice, LV
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Plocha:
63.70 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

J&MZ reality ponúka na predaj slnečný 2 i .byt o rozlohe 63,7 m2. Nachádza sa v zrekonštruovanom paneláku na medziposchodí ( ani prízemie ani podstrešný) v lokalite Rybníky 2 s dobrou možnosťou parkovania. Byt pozostáva zo vstupnej chodby so šatníkom , dvoch obytných miestností, soc.zariadení a kuchyne. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou boli menené plastové okná a nanovo robené stierky , kuchyňa ako aj kúpeľňa ostali v pôvodnom stave vhodné na prerábku podľa vlastných predstáv. K bytu prislúcha balkón z izby , pivnica a súkromie je doriešené aj vstupnou chodbičkou pred bytom , ktorá sa uzamyká . Vzhľadom na lokalitu ROZHODNE ODPORÚČAM !
Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou HÚ, ktorý Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb - výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver vrátane Kúpnych zmlúv, katastrálneho poplatku a poplatkov za overenie podpisov.
V prípade záujmu o danú ponuku nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu / telefonicky. Ak máte inú predstavu, celú našu ponuku nájdete na našej domovskej stránke.

Kontakt na makléra: 0948 113 904 (p. Fedorová)

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

J&MZ reality s.r.o.

Martin Štuller

Mlynská 2, 93401 Levice

0910291854

stuller@jmr.sk


Zodpovedný maklér:

Irena Fedorová

0948113904

fedorova@jmr.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

Mail:
Meno:
Email:
Telefón:
Správa:

Zrušiť


Nehnuteľnosť na mape (približne)