Veľká ZĽAVA 20.000 € nič neubrala tomuto apartmánu na PRÍŤAŽLIVOSTI !!! Luxusný 3-izb. apartmán (96 m2 + 80 m2 terasy) v...

157 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
3 izbový byt
Lokalita:
Green Resort, Hrubá Borša, SC
Stav:
Novostavba
Plocha:
96.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

10 rokov s Vami ....... , 10 rokov pre Vás .......

Predáme luxusný 3-izb. apartmán v obci Hrubá Borša s rozlohou obytnej plochy 96 m2. Apartmánu prislúchajú aj 2 parkovacie miesta. Apartmán sa nachádza na poschodí rodinného domu, pričom má samostatný vstup. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Na prízemí nájdete šatník a technickú miestnosť. Interiér poschodia tvorí vstupná chodbička, obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou, špajza, technická miestnosť, WC, detská izba so vstupom na terasu, ktorej rozlohe je až 35 m2, kúpeľňa, spálňa, šatník a druhá letná terasa, ktorej výmera predstavuje 45 m2. Apartmán je vybavený dlažbou v kúpeľni, chodbe i WC, plávajúcou podlahou v izbách, bodovými svetlami, barovým pultom, ALARMOM a kúpeľňa obsahuje nielen luxusnú vaňu, ale aj sprchový kútik. Okná sú vybavené elektrickými žalúziami. K tomuto apartmánu patrí aj pozemok s rozlohou viac ako 200 m2. Apartmán sa nachádza vo výhodnej a tichej lokalite v okolí jazera areálu GREEN RESORT, okolie domu je vybavené tujami, pozemok vybavený elektrickou bránkou a pozemok býva taktiež zavlažovaný. Miesto ideálne pre ľudí hľadajúcich pokoj, ticho alebo ľudí milujúcich golf.
Možnosť nasťahovania až vo februári 2018

Čo tento apartmán má a ostatné nie:
• 2 parkovacie miesta
• 2 Terasy s rozlohami 45 m2 a 35 m2
• Prislúchajúci pozemok

Uvedená cena je konečná a zahŕňa :
- právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

V záujme zabezpečenia plynulého procesu predaja nehnuteľnosti, Vám ponúkame asistenciu pri sprostredkovaní úveru, sprostredkujeme znalca aj geodeta, vraciame zálohy, zabezpečíme jednanie s katastrom a ešte oveľa oveľa viac.

Vďaka týmto službám sa Vám urýchli celý proces kúpy nehnuteľnosti.

Sme členom prestížneho zoskupenia ktoré združuje realitných profesionálov.
Sme členom Realitnej Únie Slovenskej Republiky.


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

BVT Real Estate s.r.o.

Jana Nováková

Suchá nad Parnou 250, 91901 Trnava

0949300448

bvtreal@bvtreal.sk


Zodpovedný maklér:

Marek Vavro

0914201791

vavro@bvtreal.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

Mail:
Meno:
Email:
Telefón:
Správa:

Zrušiť