TOREA - EXKLUZÍVNY PREDAJ 3i BYTU SO ZIMNOU ZÁHRADOU A TERASOU V PK

18.9.2017 15:50

127 900.00 €

TOREA - EXKLUZÍVNY PREDAJ 3i BYTU SO ZIMNOU ZÁHRADOU A TERASOU V PK
Nehnuteľnosť:
3 izbový byt
Lokalita:
Dona Sandtnera, Pezinok, PK
Stav:
Neuvedené
Plocha:
88.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt so zimnou záhradavou (pracovňou) a terasou v 10-ročnej novostavbe v Pezinku, sídl. Sever II, ulica Dona Sandtnera. Byt má výmeru 88,10m2, zimná záhrada 7,24m2 a terasa 17,10m2. Dispozičné riešenie - vstupná chodba - hala, samostatné WC, vstup do obytnej kuchyne, ktorá je spojená s obývacou izbou, samostatné 2 spálne. Súčasťou bytu je terasa s možnosťou vstupu z obývacej izby ako aj z oboch izieb. Terasa má vyhotovené prestrešenie z trámov prekrytých lexanom. V izbách sú laminátové podlahy, v kuchyni, v jedálni, v predsieni je karmická dlažba, v obývacej izbe sú drevené parkety. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom, interiérové žalúzie ako aj vonkajšie. Z obývacej izby je vstup do zimnej záhrady, ktorá slúži ako pracovňa. Vchodové dvere sú bezpečnostné, protipožiarne. Byt má vlastné plynový kotol, ktorý je osadený v predsieni. Kuchynská linka je na báze dreva cca 5m, kameninový drez, zabudovaná sklokeramická varná doska s elektr.rúrou, zabudovaná umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra. Kúpeľňa má plastovú vaňu so sprchovou hlavicou, prívod na práčku, vykladaný sprchovací kút so sklenenými dvierkami, WC je samostatné.
V suteréne bytového domu sa nachádza garáž 18m2 na el.otváranie, ktorú je možné dokúpiť za 9 000 EUR. Bytový dom je vybudovaný v novovznikajúcej štvrti, blízo všetká občianska vybavenosť - škôlky, školy, príroda, športové vyžitie. Treba vidieť - pokojné bývanie, byt je už voľný!!!
V rámci kompletného právneho servisu ponúkame aj zabezpečenie úveru na financovanie kúpy vo vlastnej réžii na základe licencie spoločnosti INSIA a.s..

Kontak na inzerenta

Realitná kancelária

Ing.Danica Tomašových TOREA

Danica Tomašových Tomašových Ing.

Holubyho 28, OC PLUS 2.p., 90201 Pezinok

0903765918

torea@torea-reality.com

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

Mail:
Meno:
Email:
Telefón:
Správa:

Zrušiť


Nehnuteľnosť na mape (približne)


O nás

Od roku 1999 sme jedným z najdlhšie pôsobiacich bezplatných inzertných realitných portálov.

Výhody registrácie u nás:

  • Bezplatná registrácia
  • Bezplatná inzercia
  • Bezplatná inzercia pre RK
  • Počet inzerátov bez limitu pre RK
  • Bezplatný import inzerátov
  • Bezplatné obnovenie dátumu

Registrácia Prihlásenie