TOP PONUKA - Luxusná novostavba apartmánu v Tatragolf Mountain Resort**** - VYSOKÉ TATRY

14.9.2017 22:24

55 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
1 izbový byt
Lokalita:
POPRAD - TATRY - VEĽKÁ LOMNICA, Vysoké Tatry, PP
Stav:
Novostavba
Plocha:
30.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

EXKLUZÍVNA PONUKA - LUXUSNÝ 4* APARTMÁN - investičná príležistosť s ročným výnosom až 5000€ !!!

Matej Telek, RSc. - realitný a hypotekárny špecialista Vám ponúka na predaj luxusný apartmán vo Vysokých Tatrách v novostavbe prémiového apartmánového komplexu Tatragolf Mountain Resort**** vhodný na rekreačné využitie alebo ako výhodná investíciu s následným prenájmom s výnosom až 5000€ ročne.

Apartmán sa nachádza v bloku "B" na 3 poschodí. Hlavnou výhodou bloku B je bezprostredná blízkosť recepcie, wellnessu, maséra a komplexnej ponuky služieb resortu. Priamo vedľa bloku B sa nachádza aj Reštaurácia Tatree. Bloky C-J sa cez zimu pri nižšej obsadenosti rekreantami kompletne vypínajú od kúrenia čo v prípade bloku A-B neprichádza do úvahy. Objekt bol postavený v roku 2012 a súčasťou prevodu je aj podiel na pozemku.

Apartmán s veľkým balkónom je kompletne vybavený a predáva sa vrátane kvalitného nábytku a zabudovaných elektrospotrebičov. Možnosť ubytovania pre 3 osoby. Luxusná kúpeľňa, prémiový nábytok a zabdované spotrebiče dávajú apartmánu nádych exkluzivity, kde sa bežná cena prenájmu za noc pohybuje v rozmedzí 60-130€.

V rezorte sa nachádza wellness, fitenss, sauny, jacuzzi, privátny masér, reštaurácia, objekt má taktiež vlastný aquapark a minizoo pre najmenších návštevníkov. Pred objektom je dostatočný počet bezplatných parkovacích miest. V spoločných priestoroch sa nachádza lyžiareň. Vstup do apartmánového domu ako aj do apartmánu je na čipovú kartu, objekt je zabezpečený kamerovým systémom a alarmom a má luxusné a vkusné spoločné priestory. Rezrot sa nachádza len 900m od golfového ihriska Black Stork vo Veľkej Lomnici. V obci (500 m od objektu) sú potraviny, cukráreň, pizzéria a množstvo reštaurácii a kaviarničiek. Veľká Lomnica je vzdialená len 8km od lyžiarskeho strediska TMR v Tatranskej Lomnici kam premáva z resortu kyvadlová doprava a 9km od Popradu a letiska.

Celkové náklady na prevádzku apartmánu (elektrina, voda, kúrenie, internet, satelit, upratovanie, fond opráv atď.) sú len 110€ mesačne. Výnos z apartmánu je cca 400-500€/mes. v závislosti od obsadenosti. V apartmáne sú už zazmluvnené pobyty na nasledujúce mesiace - extra profit. Nový majiteľ k apartmánu taktiež získava lukratívnu doménu www.TATRA-GOLF.sk vrátane obsahu s 3D prezentáciou apartmánu.

3D prehliadka - prechádzka v apartmáne v reálnom čase na www.TATRA-GOLF.sk

V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný právny servis a úhrada všetkých poplatkov súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti.

© Copyright QUICKREAL s.r.o. – Fotografie, obrázky, videá a texty sú autorským dielom a majetkom spoločnosti QUICKREAL s.r.o.

Kontak na inzerenta

Realitná kancelária

QUICKREAL s.r.o.

Matej Telek

Rádayho 8, 98401 Lučenec

0918388888

info@quickreal.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

Mail:
Meno:
Email:
Telefón:
Správa:

Zrušiť


Nehnuteľnosť na mape (približne)


O nás

Od roku 1999 sme jedným z najdlhšie pôsobiacich bezplatných inzertných realitných portálov.

Výhody registrácie u nás:

  • Bezplatná registrácia
  • Bezplatná inzercia
  • Bezplatná inzercia pre RK
  • Počet inzerátov bez limitu pre RK
  • Bezplatný import inzerátov
  • Bezplatné obnovenie dátumu

Registrácia Prihlásenie