Slnečný 2-izbový byt, 45m2, veľký balkón, Šafárikova, Juh, Trenčín

na vyžiadenie

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
2 izbový byt
Lokalita:
Trenčín, TN
Stav:
Pôvodný stav
Plocha:
45.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

AstonReal ponúka na predaj 2-izbový byt s kuchynským kútom a s balkónom o výmere podlahovej plochy 45m2 na Šafárikovej ulici na sídlisku Juh v Trenčíne. Byt sa nachádza na 7. poschodí zo siedmich v panelovom dome a má pekný výhľad. Bytový dom je zateplený, má novú strechu, nové stupačky vo všetkých bytoch a rekonštruované spoločné priestory, vrátane nového výťahu. V budúcom roku sa plánuje rekonštrukcia balkónov.

Dispozične je byt veľkoryso riešený. Zo vstupnej haly sa vchádza do spálne, obývacej izby s kuchynským kútom a veľkým balkónom, kúpeľne, samostaného WC, špajze a komory. V kuchyni je zánovná kuchynská linka bez spotrebičov. Byt je zachovalý a čiastočne prerobený, v kuchyni a obývacej izbe je plávajúca podlaha, vo vstupnej hale, kúpeľni a WC je keramická dlažba a vo zvyšných priestoroch je linoleum. Na radiátoroch sú pomerové merače, v byte je pripojenie na internet a TV.

Mesačné náklady sú cca 100€ pre 2 osoby. Orientácia bytu je J, takže je byt celý deň presvetlený. K bytu patrí laťková pivnica, cca 2m2. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. K dispozícii je ihneď. K bytu nie je vytvorený energetický certifikát.

Predajná cena zahŕňa nasledujúce služby, finančné a právne poradenstvo, tj. vypracovanie zmluvnej dokumentácie, zabezpečenie návrhu na vklad na príslušnom katastri, vrátane uhradenia správneho poplatku, finančné poradenstvo a províziu realitnej kancelárie. Info: 0905/795 159, halbarth@astonreal.sk


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

AstonReal s.r.o.

Juraj Astaloš

Horná 32, 97401 Banská Bystrica

0905222055

info@astonreal.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

Mail:
Meno:
Email:
Telefón:
Správa:

Zrušiť