Rodinný dom s bazénom a priestranným pozemkom 1200 m2, Rovinka, ul. Školská

329 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
Rodinná vila
Lokalita:
Školská, Rovinka, SC
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Plocha:
1 196.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Rodinný dom je situovaný v tichej lokalite obce Rovinka. Rodinný dom sa nachádza na ulici Školská, z ktorej k domu vedie príjazdová cesta, ktorá je súčasťou vlastníctva. Rodinný dom je postavený na pozemku o celkovej rozlohe 1196 m2.
Dom je tvorený prízemím a jedným nadzemným podlažím a taktiež podkrovím. Vykurovanie v celom dome je zabezpečené podlahovým kúrením prostredníctvom plynového kotla. Súčasťou domu je zabezpečovací poplašný/ochranný systém proti vniknutiu. Plášť domu je zateplený a dom je vybavený plastovými oknami. Dom je zastrešený pálenou škridlou. Dom je napojený na mestský vodovod a na všetky inžinierske siete a taktiež má samostatnú studňu, z ktorej je napájaný bazén, závlaha a garáž.
Prízemie domu je oo rozlohe 163 m2 a je tvorené veľkou obývacou izbou spojenou s kuchynskou časťou a jedálňou, samostatnou izbou, kúpeľňou, samostatná miestnosť šatník, samostatné WC a chodba, v ktorej je vstavaná skriňa. Súčasťou obývacej izby je krb s elektrickou ventiláciou ohrevu interiéru. Zo spoločnej miestnosti, ktorá je tvorená obývacou izbou, kuchyňou a jedálňou sú dva východy na dve samostatné terasy, ktoré sú v blízkosti bazéna. Kuchynská časť je tvorená kuchynskou linkou v tvare štvorca, uprostred ktorej je samostatný pult s keramickou varnou doskou a digestorom. Vybavením kuchyne je zabudovaná mikrovlna rúra, elektrická rúra na pečenie, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu a dve umývadlá. Kúpeľňa je vybavená dvomi umývadlami so zabudovanými skrinkami a sprchovým kútom.
Prvé nadzemné podlažie domu o rozlohe 155 m2 je tvorené 3 samostatnými izbami a kúpeľnou, ktorej súčasťou je masážna rohová vaňa, sprchový kút a dve umývadla so zabudovanými skrinkami a taktiež samostatným WC. Z dvoch izieb je možnosť výstupu na terasu, ktorá má plochu (20 m2). Súčasťou prvého nadzemného podlažia je štvorcová chodba, v ktorej je zabudovaná vstavaná skriňa.
GARÁŽ pre dve osobné autá je o rozlohe 60 m2 a jej súčasťou sú 2 malé technické miestnosti.
BAZÉN je vybavený technológiou na čistenie a úpravu vody, plaveckým protiprúdom, s elektrickým ohrevom vody ako aj nočným podsvietením. V roku 2016 bol zrealizovaný kompletný servis bazéna vrátane výmeny novej fólie s 10 ročnou zárukou.
ALTAN – „koliba“ – je postavená z kameňa so zastrešením pálená škridla. Súčasťou altánu je vstavaný krb s kuchyňou a umývadlom.
ZÁHRADA je zavlažovaná automatickým závlahovým systémom. V Záhrade sú odrastené 10 ročné okrasné dreviny (stromy, kroviny)
PRÍSTUPOVÁ CESTA je zabezpečená od Školskej ulice a je súčasťou vlastníctva. Jej plocha je 270 m2 a pred jej vstupom je dopravná značka vymedzujúca vstup na pozemok.
Po obvode celého pozemku je plný stavaný tehlový plot s dvomi vstupnými bránami, z toho jedna je elektrická.

Nehnuteľnosť nie je zaťažená žiadnou ťarchou ani úverom, kúpou hneď voľná.
Odpredajná cena nehnuteľností je 329 000 Eur
V prípade vážneho záujmu dohoda na cene možná.


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

realityGROUND 2, s.r.o.

Ing. Kristína Chabrečková

Ovručská 1656/9, 83102 Bratislava

0915816777

info@realityground2.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

Mail:
Meno:
Email:
Telefón:
Správa:

Zrušiť