REB.sk na predaj 1 izbový byt 37m2, Ožvoldíkova ul., BA - Dúbravka /VZ

21.11.2017 11:37

72 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
1 izbový byt
Lokalita:
Ožvoldíkova, Dúbravka, BA
Stav:
Pôvodný stav
Plocha:
37.63 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA!!! REB.sk ponúka na predaj 1 izbový byt 37m2 v pôvodnom zachovalom stave na ul. Ožvoldíkova, BA - Dúbravka. Byt je na 11/12. poschodí zatepleného domu, situovaného v tichej lokalite s množstvom zelene v okolí, z bytu je pekný výhľad. Byt je veľmi zachovalý a plne obývateľný. Dá sa v ňom bývať hneď, rekonštruovať podľa vlastných predstáv sa dá aj postupne.

Stav a dispozičné riešenie
Obľúbená a praktická dispozícia bytu so samostatnou kuchyňou, veľkou izbou (5,40m x 3,45m), samostatnou toaletou. K dispozícii je praktická pivnica. Byt nemá balkón.
V byte sú plastové okná so žalúziami, bezpečnostné vchodové dvere, laminátová podlaha v izbe. Inak je byt v pôvodnom, zachovalom stave (pôvodná murovaná kúpeľňa, pôvodná kuchynská linka, PVC podlahy, interiérové dvere). Vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. Byt je čerstvo vymaľovaný.

Mesačné náklady predstavujú cca. 114,-EUR/mesiac + el. energia a plyn.

Orientácia bytu na Juh.

Lokalita
Byt sa nachádza vo vyhľadávanej a obľúbenej časti Dúbravky. Dom je zasadený do tichého prostredia s množstvom zelene v okolí. K výhodám nepochybne patrí vynikajúca občianska vybavenosť. V pešej dostupnosti sú viaceré školy, škôlky, obchody a služby. Veľmi dobrá je aj dostupnosť do centra MHD vrátane električiek, alebo autom po neďalekom obchvate. Hneď vedľa domu je nové veľké detské ihrisko.

Pre bližšie info alebo dohodnutie obhliadky nás prosím kontaktujte na t.č. 0903 208 009, alebo emailom na ivanek@reb.sk.

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

REB - REAL PARTNERS s.r.o.

Michaela Rokašová

Červeňova 28, 81103 Bratislava

0904003308

info@reb.sk


Zodpovedný maklér:

Ing. Patrik Ivánek

0903208009

ivanek@reb.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

Mail:
Meno:
Email:
Telefón:
Správa:

Zrušiť


Nehnuteľnosť na mape (približne)