Predaj, rodinný dom Slovenská Ľupča

110 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
Rodinný dom
Lokalita:
Slovenská Ľupča, BB
Stav:
Neuvedené
Plocha:
446.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Ponúkame na predaj rodinný dom v Slovenskej Ľupči - v obci vzdialenej necelých 10 km od Banskej Bystrice. Dom je napojený na všetky inžinierske siete: Elektrina, plyn, voda, kanalizácia. Zastavaná plocha je cca 80 m2, úžitková plocha domu je cca 120 m2. Celý pozemok má rozlohu 446 m2. Dom sa nachádza v tichej časti obce, mimo hlavnej cesty.

Dom je dvojpodlažný + podkrovie. Strecha je pokrytá kvalitnou škridlou. Kúrenie a ohrev teplej vody zabezpečuje nový plynový kotol. Členenie domu je nasledovné: Vchod do domu je z dvora, kam sa dostaneme cez prekryté podbránie. Priamo z úrovne dvora sa vchádza do letnej kuchyne a do 3 pivničných miestností. V letnej kuchyni sa nachádza piecka, napojená je na samostatný komín. Je tu, samozrejme, dovedená voda. Na poschodí sa nachádza obytná časť: Zo vstupnej chodby sa vstupuje do špajze, kuchyne a jednej izby. Z chodby je tiež vstup na podkrovie, ktoré je využívané ako úložný priestor. Z kuchyne sa prechádza do druhej izby - táto je prepojená dverami aj s prvou izbou. Kúpeľňa je spoločná s WC, nachádza sa v nej vaňa, presvetlená je oknom. V kuchyni je plynový sporák s rúrou, variť sa však dá aj v piecke (rovnako, ako spodná piecka, aj táto je napojená na samostatný komín). Vykurovanie domu je zabezpečené radiátormi napojenými na nový plynový kotol. Odpad je vyvedený do obecnej kanalizácie. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou: Nové rozvody vody, nové rozvody plynu (vrátane nového kotla), nové elektrorozvody, nová škridlová strecha, kvalitné drevené eurookná (okrem 1 izby), nové dvojité vstupné dvere, kúpeľňa.

Pred domom sa nachádza predzáhradka, vhodná na pestovanie okrasných kvetín. Na dvore je postavená ešte menšia hospodárska stavba. Záhrada je udržiavaná, s ovocnými stromčekmi, celý pozemok je rovinatý. Priamo v obci je kompletná občianska vybavenosť. Dom je k dispozícii pre nového majiteľa okamžite – odporúčame!Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0904 667 331 alebo na milosklenovcan@haloreality.sk. ID ponuky: BB-38293

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH
- nestrannosť pri obchode
- poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými maklérmi
- vo vybraných lokalitách pri exluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- hypotekárne služby našich partnerov na mieru
- naše služby neustále zdokonalujeme / zaujíma nás váš názor
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2500 aktuálnych ponúk.


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

HALO reality, s.r.o.

Lubor Masiar

G.Švéniho 8, 97101 Prievidza

0915238411

reality@haloreality.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

Mail:
Meno:
Email:
Telefón:
Správa:

Zrušiť